Emirgan Mahallesi Su Tesisatı

Emirgan Mahallesi su tesisatı denildiği zaman ilk akla ve önde gelen firmalarından biri olarak Sayarlar Tesisat; %100 kalite güvencesiyle 7/24 hizmet vermeye devam etmekte olan bir firmayız. Su tesisatının birçok çeşidi olmakla birlikte zor bir iştir. Alanında uzman kişilere yaptırmak her zaman daha sağlıklı ve güvenilirdir.

Emirgan Mahallesi su tesisatı

Tesisat sayaçtan veya suyun kaynağından başlayarak temiz su donanımları ve aygıtlarını içermektedir.Su tesisatı,  Soğuk su tesisatı  Sıcak su tesisatı olmak üzere iki ana bölümde incelenmektedir. Su tesisatları, su sayacından itibaren başlamaktadır. Su sayacından önceki kısım çoğu zaman belediyeler tarafından yapılmaktadır. Emirgan Mahallesi su tesisatı kısmında belediyeden önceki kısımda biz hizmet vermekteyiz.

Emirgan Mahallesi Su Tesisatı Uygun Fiyat Garantisi

Su tesisatında uyulması gereken bazı kurallar vardır. Gerekirse su tesisatlarında, sayaç yönünde suyun boşaltılmasını sağlamak amacıyla yatay borulara %1 eğim vermek gerekir.Temiz su tesisatlarında kullanılan borular, termoplastik (polipropilen) borular olmalıdır. Borular diş açtığı zaman dişlerin bozulmaması için pafta lokmaları sık sık yağlanmalıdır. Bir diğer yandan dişlerin arası temiz ve temper döküm olur. Açılan dişler üzerine teflon veya keten sarılıp sülyan boya ile boyanmalıdır.

Sayarlar Tesis Emirgan Mahallesi Su Tesisatı

Bina dışında toprak altına döşenecek borularda buzlanmaya ve donmaya karşı önlem almak için bölgesine göre; 60, 80 ya da 100 cm derinlikte gömülerek izolasyon yapılması gerekmektedir. Ülkemizde, genelde borular duvar içi tesisat olarak döşenmekte olup; yağlı boya ile boyanıp yağlı kâğıtlarla sarılıp gerekirse zift edilmelidir.  Sıcak ve soğuk su boruları aynı zamanda döşendiği için bakış yönünde soğuk su borusu sağ tarafa, sıcak su borusu sol tarafa da olur. Özellikle banyolarda bu konuya dikkat edilmelidir. Sayarlar Tesis Emirgan Mahallesi Su Tesisatı için sizlere gün içinde 7/24 ulaşım sağlamakta ve kalite bir hizmet sunmaktadır.

Emirgan Mahallesi su tesisatı

            Su tesisatı bulunduğu yapının temelini oluşturmaktadır. Eğer tüm mekanınız zarar görsün istemiyor iseniz su tesisatını yaptırırken oldukça dikkatli olmanız gerekir. Büyük titizlik ile yapılmalıdır. %100 oranında kalıcı onarım garantisi veren Sayarlar Tesisata; İstanbul genelinde web sitemiz,telefon ve whatsapp hattımız ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak ve bu kaliteli hizmetten yararlanmak için bizimle mutlaka iletişime geçin.

Telefon:0 552 526 40 49

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis