Eski Habipler Mahallesi Su Kaçağı

Eski Habipler Mahallesi Su Kaçağı

Eski Habipler Mahallesi Su Kaçağı probleminden şikayetçi olabileceğiniz zamanlar olabilir. Ve hatta bu arızalar hiç beklenmedik anlarda meydana gelerek sizleri oldukça mağdur edebilir. Peki ya bu su kaçağı arızalarının başlıca belirtileri nelerdir?

Evinizin sıhhi tesisat sistemindeki sızıntılar, evinize zarar verdiği kadar ceplerinize de zarar verebilir. Yüksek su faturalarının yanı sıra, sızıntılar ciddi yapısal hasara neden olabilir. Ve nemli koşullar küf ve mantar oluşumunu teşvik edebilir. İşte dikkat edilmesi gereken en yaygın üç ev sızıntısı kaynağı!

Sürekli Akan Tuvalet

Eski Habipler Mahallesi Su Kaçağı

Sürekli akan bir tuvaleti asla göz ardı etmeyin. Akan, sızıntı yapan bir tuvalet, ayda binlerce galon suyu boşa harcayabilir ve bu da su faturanızın yükselmesine neden olur. Paradan tasarruf etmek için mümkün olan en kısa sürede alanında uzman bir tesisatçı çağırmak önemlidir. Sorunun kökü, ayarlanması gereken bir şamandıra gibi basit bir şey olabilir. Ayrıca tuvaletin yalnızca bir kısmındaki zarardan ötürü sızdırıyor olabilir. Neyse ki, bu genellikle değiştirilmesi ucuz bir parçadır.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Sürekli Damlayan Musluk 

Bazı ev sahipleri, damlayan bir musluğu tamir etmek için tamamen çok uzun süre bekler. Sürekli çalışan bir tuvalet ile aynı sorunlara neden olabilir. Aslında çoğu durumda, yalnızca basit bir onarım gereklidir. Çoğu zaman sorun, musluktaki aşınmış bir lastik rondeladan kaynaklanır. Aşınmış bir valf yatağı da sızıntıya sebep olabilir. En kötü senaryo, yeni bir musluğa ihtiyacınız olmasıdır. Aşırı miktarda mineral içeren sert su, tortu birikmesine neden olabilir. Bu, sonuç olarak musluklarınızın iç işleyişine zarar verir.

Sprinkler Başlığı Sızıntıları

Bahçedeki fıskiye sistemi, çimlerinizi yeşil tutmanın yanı sıra küçük çocuklar için yazı daha eğlenceli hale getirir. Sistemi kapattıktan sonra sprinkler başlığı hala su sızdırıyorsa, kesinlikle bir onarıma ihtiyaç vardır. Sprinkler kafasının içindeki sızdıran bir valf sorun olabilir. Kafaya bir miktar pislik veya kir sıkışmış olabilir. Vanayı temizlemek sorunu çözebilse de, durum her zaman böyle kolay değildir. Kötü şekilde aşınmış bir valf yuvası mutlaka değiştirilmelidir.

Eski Habipler Mahallesi Su Kaçağı

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Bu sızıntılarla ilgili iyi olan şey, görünür olmalarıdır. Bu belirtileri takip edebiliyorsanız artık tek yapmanız gereken alanında deneyimli ve profesyonel bir tesisat firmasını çağırmak. Ancak unutmayın ki tüm sızıntılar her zaman o kadar gözle göürlür şekilde ortada olmayabilir. En kötü sızıntılar zemin altında veya duvarlarınızın içindeki tesisat borularında meydana gelenlerdir. Su faturanız bilinmeyen bir nedenle artıyorsa, gizli bir su kaçağınız olabilir. Sayarlar Tesisat, bu görünmeyen sızıntıları tespit etmek ve gidermek için hızlı bir şekilde çalışacaktır.

İstanbul’un her bölgesinden olduğu gibi Sultangazi ilçesinden de Eski Habipler Mahallesi Su Kaçağı şikayetlerinizi bizlere ileterek 7/24 destek talep edebilirsiniz.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis