Gider Tıkanıklığı

Eyüpsultan Tıkanıklık Açma

Gider Tıkanıklığı açma hizmetimiz ile yanınızdayız.

Cihazla Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılmaktadır?

Su kaçaklarını tespit etmek için bir cihaz kullanmak, sorunun nedenini belirlemenin en doğru ve hızlı yollarından biridir. Kaçak tespiti için kullanılan cihazlar şunları içerir:

İletişim: 0 552 526 40 49                        0 552 010 58 30

Su Sesi İzleyici: Su Sesi Monitörü, borulardaki su akışını kaydetmek için kullanılmaktadır. Bu cihaz, su akışından kaynaklanan titreşimleri algılar ve su sızıntılarının nedenini tespit eder. Gider Tıkanıklığı.

Gider Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

Kameralı inceleme cihazı: Borunun içini görüntüleyen cihaz. Borulardaki tıkanıklıkları, çatlakları veya kırılmaları tespit etmek için kameralar kullanılmaktadır.

Termal Görüntüleme Cihaz: Bu cihaz, su kaçaklarından kaynaklanan sıcaklık değişikliklerini algılamak için kullanılmaktadır. Su sızıntıları sıcaklık değişikliklerine neden olur ve kızılötesi kameralar, sızıntının nedenini tam olarak belirlemek için bu değişiklikleri algılar.
Sızıntı, binalarda istenmeyen kusurlardan biridir. Görünen veya görünmeyen tesisat boru kaçakları su kaçaklarına neden olur. Kullanıcıdan bağımsız olarak, basınçlı su sızıntılara neden olur ve eski borular sıklıkla ölür. Binadaki başka bir sorunu çözmeye çalışırken bir boruya çarpmak, yolda su sızıntılarına neden olur.

Gider Tıkanıklığı

Duvarlarınıza boya döküldüyse veya evinizin odalarında rutubet, rutubet, damlama veya kötü kokular varsa su kaçağı ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Tabii ki, tüm sıhhi tesisat yapıları, ıslak zeminlerden başlayarak kapsamlı bir şekilde incelenmelidir. Çoğu durumda, deneyimli ustalar bile kendi başlarına sızıntı bulamazlar. Bu nedenle Uygulama’ya cihazınızı sağlayan lokasyondan hizmet almanızı tavsiye ederiz. Yoncu’nun kurulum ekibi, gelişmiş video kameralı kaçak dedektörlerine sahiptir.

Bir binanın en derin, ulaşılması zor yerlerinde su kaçağı olsa bile  bu  cihaz sayesinde kolayca bulabilirsiniz. Keşfettiğiniz herhangi bir su sızıntısını düzeltmenize yardımcı olmak için bize güvenebilirsiniz. Suyun etrafındaki her türlü sıkıntıyı bozmadan çözeceğiz. Tesisat, tıkanıklık ve kaçak araştırmalarınız için  bizi arayın.

Su Kaçağı Neden Oluşur?


Bir binanın yapım aşamasında kullanılan tesisat malzemeleri büyük önem taşımaktadır. Tesisat boruları ve en kaliteli malzemeler seçilmelidir. Uzun yıllar beton altında kalan bu malzemelerin korozyona, darbeye ve basınca dayanıklı olması gerekmektedir. Yeterince güçlü olmayan cihazlar zamanla çatlar, kırılır, ufalanır, çürür ve gücünü kaybeder. Elektriksiz tesisat boruları başlıca su kaçağına neden olmakla birlikte sonraki süreçte  ciddi  su kaçaklarına da neden olur.  Evlerde farklı zamanlarda yapılan tadilat, dekorasyon ve onarım çalışmaları sırasında sıhhi yapılar zarar görebilmektedir. Başka bir yerde yapılan modifikasyon işlemleri, tesisat borularına bilmeden zarar verebilir ve su sızıntılarına neden olabilir.

Gider Tıkanıklığı

Profesyonel bir tesisatçı, bir yapıda hasar görebilecek alanları bilir ve buna göre çalışır. Öte yandan tecrübesiz ve beceriksiz bir kişi de başka yere zarar verdiğini bilmeden kırıp dökecektir.

Gider Tıkanıklığı Nasıl Bulunmaktadır?

Sızıntıları bulmak kolay değildir. Bazen saatler, bazen günler sürer. Kaçak tespiti için kamera kaçak tespiti hizmetimizi kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Son yıllarda  bu amaçla üretilen bu cihazlar, sızıntının yerini görsel olarak tespit etmenize, onu yok etmenize ve atalardan kalma teknikleri denemenize gerek kalmadan olanak sağlar. Gider Tıkanıklığı Bir kılavuz yardımıyla kanallardan geçmek ancak yakınlardaki tıkanıklık veya sızıntılarda anlam ifade eder. Elbette manuel araştırma ve arama sonuç verebilmektedir, ancak evinizin farklı bölümlerinin tahrip olma olasılığı daha yüksektir.

Gider Tıkanıklığı

Tesisatçılar çok basit bir şekilde bulunabilen ve bir çok yerde kırılabilen kaçaklar için çok farklı bahaneler üretebilirler. Ayrıca her işte uzman olan su kaçak bulma uzmanlarımız da mevcuttur. Gider Tıkanıklığı Su kaçaklarını bulmanın yollarını araştırırken birçok firmadan ve tesisatçıdan birçok öneri ve yöntem bulabilir veya okuyabilirsiniz ancak yaygın olarak bilinen iki yöntem vardır, bu yöntemler uygulama bakımından farklılık gösterir bu yüzden dedikleri gibi değildirler. Bu makale kısaca bu uygulamalara değinmektedir.

 Su Kaçağı Belirtileri

Evdeki su kaçağı belirtileri şu şekilde gözlenir. En yaygın belirtileri sarılık, küf, kötü koku ve su damlacıklarının birikmesidir. Su sızıntısından şüpheleniyorsanız, şirketimizi arayın ve randevu alın. Gider Tıkanıklığı Bulunduğunuz yer ne olursa olsun Sayarlar su kaçağı tespiti firmamız her zaman yanınızda. Tesisatınızda kaçak olup olmadığını kontrol etmek isterseniz aşağıdaki numaralardan bizi arayabilirsiniz. İstanbul’un her bölgesinde hizmet noktalarımız bulunmaktadır.

Gider Tıkanıklığı

Servisimiz öncelikle musluk suyunu kontrol eder, kaçak testi yapar, sorun olması durumunda akustik dinleme cihazı kullanarak fayanslardan birinde sorun arar. Sadece  içinde onarım yapar. Herhangi bir sorun algılanmazsa in-pima görüntü kamera sistemi devreye giriyor. Giderler, lavabo, küvet ve ana giderler kontrol edilir. Sonraki süreç sıcak su ve izolasyon kaçakları için termal kamera ile izlenir. Kısacası sorunu bulmak için her kaynak teknolojiyi kullanıyoruz. Bu teknoloji konusunda eğitimli personelimiz size ücretsiz hizmet verecek.

Gider Tıkanıklığı Fiyat

İster internet sitesinde sabit bir numara olsun ister cep telefonu olsun son dönemde yaşanan memnuniyetle sektörden çıkan özel firmaların yanlış kararlarla müşteriye dönüş yapılmadığı görülmektedir. Bu şirketler, Google’ın arama motorunda reklam vererek hızlı para kazanmaya çalışıyor. Duyarlı olun ve yaptığımız iş için fatura isteyin. Çünkü fatura sizin garantiniz, haklarınızı talep etmek için kullandığınız belgedir.

Gider Tıkanıklığı

Su kaçaklarını kırmadan bulmanın bir başka yolu da tıbbi sızdırmazlık malzemeleridir. Bu çareler genellikle kazan suyu azaltma, kalorifer kaçakları ve  su tesisatı kaçakları içindir. İlacın işlevi, hava ile temas ettiğinde, delik konumuna ulaştığında kristalleşerek deliği kapatma işlemidir. Bu işlem aklımıza ilk gelen şey olmasa da, hep olumlu sonuçlar almışızdır. Uzmanlık alanı, sorunu herhangi bir parçayı kırmadan su akışını kapatan bir kimyasalla çözmektir. Gider Tıkanıklığı.

 İstanbul’da en ucuz su kaçağı tespiti fiyatı sunan bir hizmet sunuyoruz. Temiz bir tesisat kaçağı tespit etmek veya kirli bir tesisat sızıntısını kamera ile tespit etmek için bizi arayabilirsiniz. Sıhhi tesisat firmamız en ucuz fiyata, tüm İstanbul bölgesinde aynı fiyata su sızıntısı arıyor. En ucuz su kaçağı firması bulmak istiyorsanız sayfamızdan bize ulaşın.Su kaçağı hakkında bilgisi olmayan müşterilerimiz için su kaçağı belirtilerini aşağıda sıraladık ancak size en yakın servis merkezini arayarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Bazı belirtiler Yüksek su faturası, fayans derzlerinin sararması veya kararması. Evin duvarındaki parkenin şişmesi, musluklar ve sifon kapalıyken su saatinin dönmesi, kombideki su seviyesinin sürekli düşmesi, en önemli nokta ise alt kattaki komşunun çatısının şişmesi örnek olarak gösterilebilir.

Tuvalet İçerisinde Oluşan Su Sızıntıları

Eski binalarda tuvaletler ve banyolar genellikle ayrı alanlardan oluşur, yeni binada tuvalet yapmak için banyolara klozet denilen çanak çömlek taşları koyuyorlar. Alaturka klozet giderlerinde genellikle kireçlenme ve tıkama kaçakları şeklinde ortaya çıkan su kaçaklarını kolayca tespit edebilirsiniz, bu sızıntı testinin evde kullanımı kolaydır.

Gider Tıkanıklığı

Tuvaletteki deliği kalın bir torba ile kapatın ve suyla doldurun. Su seviyesi düştükçe klozet bloğu göremeyeceğiniz bir yerden çatlayacaktır. Bu çatlaktan sızan su, aşağıdaki dairenin tavanında sarı bir benek olarak görünür. Su, bir iğne deliği büyüklüğündeki deliklerden betona nüfuz eder. Tuvalet karoları arasında herhangi bir boşluk olup olmadığına dikkat etmek önemlidir. Evinizde iki tuvalet varsa şüpheli kapıyı bir hafta kapalı tutun. Aşağıdaki katın tavanındaki su azalmışsa tahmininiz doğrudur. Gider Tıkanıklığı.

Evde su kaçağı varsa nasıl anlaşılır?

Evinizde bir sızıntı varsa, ilk belirti duvarın dibinde bir boya kabarcığı olacaktır. Su kaçağı arttıkça bodrum tavanlarının sararması, kabarması gibi şikayetler alınmaktadır. Su faturanız çok geliyorsa evinizde su kaçağı olma ihtimali yüksektir. Gider Tıkanıklığı.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis