Göztepe Mahallesi Su Kaçağı

Göztepe Mahallesi Su Kaçağı hizmeti ile yanınızdayız. Sıhhi tesisat sorunlarının genellikle zamansız olduğunu biliyor ve 7/24 boyunca hizmet vermeye devam ediyoruz. İşimizin her alanında doğruluk ve dürüstlüğe değer veriyoruz. Su kaçaklarının görmezden gelinmesi başka problemlerin ortaya çıkması için bir fırsattır.

Göztepe Mahallesi Su Kaçağı

Göztepe Mahallesi Su Kaçağı

Su kaçağı bambaşka problemlere neden olarak büyük problemler ortaya çıkarabilmekte. Çünkü sızıntılar tehlikeli olmaktadır. İlk önce sızıntı olan yeri bulmak, onu düzeltmenize ve evinize daha fazla zarar gelmesini önlemenize olanak sağlamaktadır. Ne arayacağınızı bildikten sonra bir sızıntı bulmak kolaydır.

Su Sızıntısı Bulma İşlemi

Termal görüntüleme, kızılötesi kamera, ısıtma ve yerden ısıta borularını haritalandırarak anormal ısı yamalarını tespit etmekteyiz. Akustik mikrofon boruda oluşan sızıntının sesi ile gizli sızıntıları bulabilmektedir. Nem ölçer cihazımız ile duvarları ve zemini etkileyen nem oranını oldukça kolay bir şekilde ölçmekteyiz. Basın testleri yaparak oluşan sızıntıları Sayarlar Tesisat olarak kolay ve hızlı bir şekilde sonuçlandırmaktayız. Firmamızca yapılan tüm işlemler garanti altında olup ,yapılan işlemlerle ilgili daha sonra oluşabilecek problemlere ücretsiz hizmet vermekteyiz. Sektörde değişen fiyat farklarına karşı sizlere verdiğimiz hizmetlere ilişkin en iyi fiyat garantisi vererek , paranızın cebinde kalmasını sağlamaktayız.

17 yıldır birçok başarılı projeye imza attık. En önemlisi, doğru yönde ilerlediğimizden eminiz. Profesyonel ustalardan oluşan ekibimizin temel amacı ülkemizde kaliteli hizmet vermektir. Hedefimiz doğrultusunda, amacına uygun olarak inşa edilen her tesiste, büyüklüğü ne olursa olsun, işimizi başarı ile tamamlayıp, kısa sürede teslim ediyoruz. Göztepe Mahallesi Su Kaçağı

Kırmadan su kaçağı tespiti

Bilgisayar destekli kamera sistemimiz ile tam renkli görüntüleri inceleyerek duvarınızı kırmadan tesisat içerisindeki çatlak veya su kaçağı tespiti yapılmaktadır. Tespit sonrası hiç bir şekilde fayanslarınızı parçalamadan , zarar vermeden yerinden söküp onarım sağlandıktan sonra monte etme işlemine geçiyoruz. Kaçak bulamayan ustalar genelde kaçağı bulmak için birden fazla noktada yıkım işlemi yapıp sizlerden tesisatınızı değiştirmenizi isteyebilmekte. Birden fazla patlak yoksa komple tesisat değiştirmek zorunda değilsiniz.

Göztepe Mahallesi Su Kaçağı

  • 7/24 açık olan telefon ve whatsapp hattımız ile iletişime geçin.                             
  • Telefon: 0542 125 58 30              
  • WhatsApp iletişim hattımız: 0552 010 58 30
  • Sayarlar Tesisat olarak her daim hizmetinizdeyiz.
  • Göztepe Mahallesi Su Kaçağı
Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis