Habipler Mahallesi Tıkanıklık Açma

Habipler Mahallesi Tıkanıklık Açma

Habipler Mahallesi Tıkanıklık Açma işlemine acil şekilde ihtiyaç duyduğunuz anlar olabilir. Böyle zamanlarda gece, gündüz, hafta içi ve hafta sonu fark etmeksizin Sayarlar Tesisat olarak yardımınıza koşuyoruz. İstanbul’un tüm bölgelerinde ev veya iş yerlerinizde tıkanıklık açma işlemine ihtiyaç duyduğunuz zorlu anlarda, kendinizi uzman ekibimize emanet edebilirsiniz.

Habipler Mahallesi Tıkanıklık Açma

Beklenmedik anlarda bir tıkanıklık problemi ile karşı karşıya kaldığınızda neler yapabileceğinizi biliyor musunuz? Lavabo ve Küvetlerinizde, Tıpkı tuvaletiniz gibi, diğer tıkanıklık açma yöntemlerine geçmeden önce bir piston kullanmayı deneyin. Pistonunuzu kullanarak, aşağı bastırmadan önce ucunun lavabonun veya küvetin yüzeyinde düz olduğundan emin olun. Lavaboya veya küvete birkaç santim su girmesi, sürece yardımcı olacaktır. Bu, lavabo tıkanıklığınızı çözmezse, lavabonun altındaki kavisli boruları kontrol edin.

Habipler Mahallesi Tıkanıklık Açma Borunun altına bir kova yerleştirin ve temizleme veya erişim tapasını çıkarmak için kayar mafsal pensenizi alın. Borunun kovaya akmasına izin verin ve içinde saç veya diş ipi gibi bariz engeller olup olmadığını kontrol edin. Her şeyi çıkarın ve erişim tapasını yerine takın. Ardından her şeyin düzgün bir şekilde kapatıldığından emin olmak için lavabonuza biraz su akıtın.

Habipler Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Açma

Bir piston veya boruları kontrol etmek temizleme işe yaramadıysa, tesisatçıların kullandığı eski ve yalnızca anlık çözüm sunan olan ‘’yılan çubuğa’’ geçme zamanı. Tek kullanımlık bir tesisatçı yılanı kullanın ve lavabonuza veya küvet giderinize baskı yapın. Borularınızın iç kısmına herhangi bir zarar vermemesi için yılanı kanalınıza zorlamadan uygulamaya çalışın. Tıkanıklığa ulaştığınızda, yılanı tekrar yukarı çekin ve çektiği tüyleri veya kalıntıları atın.

Habipler Mahallesi Tıkanıklık Açma

Kendi başınıza halledebileceğiniz birçok tesisat işi vardır, ancak bazıları profesyonel bir tesisatçının uzmanlığını ve deneyimini gerektirir. Kimi zaman bu yöntemler tıkanıklığı açmak yerine onlara baskı yaoarak daha da derine itilmesine sebep olabilir. Ve böylelikle arıza çözülmesi daha zor bir hal alabilir.

Tıkanıklık Açma Güncel Fiyatlar

Hayal edin: Sifonu çekiyorsunuz ve banyodan çıkmak üzeresiniz ki aniden tuvaletinizin taşmak üzere olduğunu görüyorsunuz. Ani bir paniğe kapılırsınız ve kendinizi sorunu HIZLI bir şekilde çözmek için elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışırken bulursunuz. Kendi çabalarınızla müdahaleleriniz sonucunda her zaman bu gibi acil durum olan tıkanıklıklar açılmayabilir. Acil bir profesyonel müdahale gerektiren zamanlarda 7/24 ulaşabileceğiniz Sayarlar Tesisat’tan kesintisiz yardım talep edebilirsiniz.

Habipler Mahallesi Tıkanıklık Açma

Lavabonuzdan tuvaletinize, her ev sahibinin gider tıkanıklığını nasıl açabileceği konusunda bazı profesyonel ipuçlarımız ile yardımınıza koşuyoruz. İstanbul’un her yerinde, özellikle Sultangazi ilçesiinde Habipler  Mahallesi Tıkanıklık Açma işlemleri için Sayarlar Tesisat’ı tercih edebilirsiniz.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis