Hacımaşlı Mahallesi Su Tesisatı

Hacımaşlı Mahallesi Su Tesisatı denildiğinde akla ilk gelen adres sayarlartesisat.com yüksek kalteli hizmeti ile sizlerle.

Firmamız su tesisatı noktasında Hacımaşlı Mahallesi Su Tesisatı olarak İstanbul’un tüm ilçelerine kaliteli hizmet sunmaktadır. Avrupa ya da Anadolu yakası farketmeden nerede olursanız olun almak istediğiniz işlemi bizlerle paylaşmanız yeterlidir. İstanbul için bütün adreslere servisimiz mevcuttur.

Hacımaşlı Mahallesi Su Tesisatı

Hacımaşlı Mahallesi Su Tesisatı

Kameralı tıkanıklık açma ya da kırmadan su kaçağı tespiti işlemi başta gelen hizmetlerimizdendir.

Su tesisatı bulunduğu yapının temelini oluşturmaktadır. Eğer tüm mekanınız zarar görsün istemiyor iseniz su tesisatını yaptırırken oldukça dikkatli olmanız gerekir. Büyük titizlik ile yapılmalıdır.

Su tesisatında meydana gelen arızalar nelerdir?

  • Boruların deformasyonu: Her şeyde olduğu gibi su tesisatında kullanılan boruların da bir ömrü vardır. Bu borular zaman ilerledikçe çürümeye başlar ve tesisat sistemini kaldıramayacak kadar deforme olmuş olur. Bu deforme sonucunda su tesisatınızda sızıntılar ve çatlaklar oluşması muhtemeldir.
  • Ek yerlerinin deformasyonu
  • Malzeme hataları 
  • Oksitlenme: Yıllanmış yapılarda sık görülen bu oksitlenme boruların paslanması ve çürümesine neden olur. Bu çürüyen ve paslanan borular dayanıklılığını kaybeder. Böylece su sızıntıları için fırsat doğmuş olur.
  • Üretim hataları: Teknoloji ile birlikte üretim sorunsuz ilerlese de bazı parçalar piyasaya hatalı olarak sunulur. Bu parçalar tesisatınıza zarar vermektedir.
  • Kireçlenme: Hepimizin bildiği üzere güzel arıtılmayan su içerisinde kireç barındırır. Bu kireç miktarı ne kadar çok olursa borularımız o kadar zarar görür.

Tıkanıklık Açma

Lavabolarınız da, mutfaklarınızda ve banyolarınız da oluşan sizlere zorluklar çıkaran tıkanıklık problemlerine son vermek istiyorsanız bizleri arayın. Kendi çabalarınızla yaptığınız çözümler yalnızca ufak problemleri çözer. Dikkatli yapılmayan ve araştırılmayan çözüm önerileri su tesisatınıza zararlar verebilmektedir.

Hacımaşlı Mahallesi Su Tesisatı

Tıkanıklık açmak için kullandığınız kimyasal ürün ve uygulamalar tıkanıklıklarınıza çözüm olamadıysa Hacımaşlı Mahallesi Tıkanıklık Açma işlemi için en kısa zamanda bizlere ulaşın. Banyonuzda oluşan tıkanıklıkların en büyük nedeni saç yumaklarıdır. Gider borunuzun kıvrım noktalarına tutunan bu saçlar, sonrasında gelen kir, toz ve artıkları etrafında toplar. Ardından oluşan bu pislikler gider akışını durdurur. Giderin düzgün çalışmaması sorunu, tıkanıklık demektir. Tıkanıklık oluşan alanın sorun giderilene kadar kullanılmaması gerekmektedir.

Hacımaşlı Mahallesi Su Tesisatı İstanbul’un her iki yakasında ve tüm ilçelerinde 7/24 aktif olan Sayarlar Tesisat için iletişim bilgilerimiz.

Telefon 0(542) 125 58 30                   Whatsapp iletişim hattımız 0(552) 010 58 30.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis