Hacımaşlı Mahallesi Tıkanıklık Açma

Hacımaşlı Mahallesi Tıkanıklık Açma işlemi yapan Sayarlar Tesisat sizlere üstün bir şekilde hizmet vermektedir. Planlama ve cüzdan dostu fiyat ilkemiz ile işleri olabildiğince basit ve kolay anlaşılır hale getiriyoruz. Ucuz maliyetlerde sizlerin sorunlarını yalnızca profesyonel firmalar çözmektedir.

Hacımaşlı Mahallesi Tıkanıklık Açma

Hacımaşlı Mahallesi Tıkanıklık Açma

Uzun süreli kullanım sonucunda ortaya çıkan banyo tıkanıklıkları saç tellerininin küçük giderleri kapatmasında oluşmaktadır. Bilinçsiz kullanılan kimyasal açıcılar tesisatınıza zarar verip sorunları büyütebilir . Bu durum size maddi yük ve zaman kaybı yaratabilir. İşinizi şansa bırakmayın Sayarlar Tesisata güvenin.

Tıkanıklık oluşma nedenleri nelerdir ?

Yemek atıkları , Yağlar , Bebek Bezleri , Toprak veya Kum , Saçlar ve Peçeteler genellikle tıkama oluşmasına sebebiyet verebilir . Belirli yöntemlerle bunlara çözüm bulunabilir  ancak bu çözüm yollarını genellikler geçicidir. Biz Sayarlar Tesisat olarak sizlere bu durumlarda profesyonel hizmet almanızı öneriyoruz. Yapmanız gereken tek şey bize ulaşmak gerisini biz  hallederiz. Hacımaşlı Mahallesi Tıkanıklık Açma

Lavabo Açıcı Nasıl Kullanılır?

Sıvı ve jel olarak kullanılan tıkanıklık açıcılar genellikle gıda ve posa sebebiyle oluşmuş tıkanıklarda kullanılır. Sıvı ve jel açıcılar için içerisinde bulunan güçlü yağ çözücü çözeltileri ile mutfak ve lavabo tıkanıklığı için daha uygun bir tercih olmaktadır.

Ve işte lavabo açıcı türleri:

  • Toz lavabo açıcı
  • Sıvı lavabo açıcı
  • Jel lavabo açıcı
  • Kapsül lavabo açıcı
  • Asit ve baz karışımı lavabo açıcı

Mutfak lavabolarında atık meyve ve sebze kalıntıları , çay posaları vb. durumlarda ortaya çıkan tıkanıklarda üstün teknolojik cihazlarımızla noktasal tespit yapıp sizi gereksiz maliyetlerden kurtaracak ve %100 oranında kalıcı çözüm sağlayacaktır. Hijyenin son yıllarda insan etkisini gözlemlemekteyiz.

Hacımaşlı Mahallesi Tıkanıklık Açma

Atılan peçeteler ve bebek bezleri klozetleriniz de tıkanmaya sebebiyet vermektedir. Bu durumda gerek koku gerekse hijyen açısından olumsuz etkilenmeler yaşanabilir.

İstanbul genelinde 7/24 aktif şekilde hizmet veren şirketimize web sitemiz , telefon ve whatsapp hattımızdan ulaşabilirsiniz. Sayarlar Tesisat olarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız. Tecrübemiz ile doğru oranda yaptığımız tespitlerimiz de yanlış uygulama sonucunda 15 dk onarım sürebilecek bir tıkanıklık durumu 2 saatlik gereksiz  bir maliyet ve zaman kaybı yaratabilir. Sizlere önerimiz böyle durumlarda Sayarlar Tesisat ile iletişime geçip en uygun fiyatlandırma ile tıkanıklık sorununuzu  ortadan kaldırmanız dır.

Hacımaşlı Mahallesi Tıkanıklık Açma için bizlere ulaşın.

Telefon:0 542 125 58 30

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis