Haraççı Mahallesi Su Tesisatı

Tayakadın Mahallesi Su Tesisatı

Haraççı Mahallesi Su Tesisatı, Hijyenin insan sağlığının önemini anladığımız korona döneminde ortaya çıkan suyun değerini anlıyor ve sizlere  bu konuda hizmet veren Sayarlar Tesisat olarak gurur duyuyoruz.

Haraççı Mahallesi Su Tesisatı

Temiz suyun kaynaklardan çıkarılmasıyla beraber borularla binaya döşenmesi ile birlikte kullanıma hazır hale gelmesidir. Kullanım sonrası ise oluşan atık suyun arıtılarak doğaya geri gönderilmesi aşamalarından oluşur. Ayrıca su tesisatı oldukça masraflı ve zor gözükse de aksine daha uygun maliyetle ve kaliteli hizmetle çözülebilmektedir.

Su Tesisatı Nedir?

Su tesisatı genel olarak bizlere temiz su tesisatını ifade etmek için kullanır. Fakat pis su tesisatını da kapsar. Su tesisatı değil de sıhhi tesisat ifadesi daha doğru bir tanımdır. Ama hem kullanıcılar hem de bu işi yapan firmalar ve ustalar su tesisatı kalıbını kullanmayı tercih etmektedir.Haraççı Mahallesi Su Tesisatı

Temiz su tesisatı; yaşam alanlarımız da kullanım suyunu, kullanacağımız yerlere kadar ileten bir boru ağıdır. Daha doğru açıklama ile borulardan ve ekleme parçalarından oluşan bir sistemdir.

Haraççı Mahallesi Su Tesisatı

Evlerimizde kullanmak için kuyulardan ya da temiz su depolarından çekilen temiz suların kirlenmeden kullanım alanlarımıza ulaşmasıyla beraber; bizim kullandığımız kirli suyun da bina dışına çıkarılmasını sağlayan boru ağına sıhhi tesisat denir. Bu sıhhi tesisat kendi içinde ikiye ayrılır.

  • Temiz Su Tesisatı: Bu tesisatı sıcak ve soğuk su tesisatı olarak kendi içinde ikiye ayırabiliriz. Temiz su temini, depolanması gibi konuları içerir.
  • Atık Su Tesisatı: Binalarımızda bulunan atık su tesisatı, bina içerisinde kullandığımız temiz suların atıldığı diğer tesisatımızdır.

İnsan sağlığına zararlı olan bu suların şehir kanalizasyonuna; şehir kanalizasyonlarının bulunmadığı yerlerde ise süzme veya çökertme çukurlarına atılması gerekmektedir. Pis suların kokusunun ve gazının sağlıklı bir biçimde dışarıya taşınmasına; boruların böceklerle temas etmemesine, sızdırmaz olmasına, çabuk kırılmayan ve dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir.

Özel cihazlarımız ve deneyimli teknisyenlerimiz ile hemen çağrınızla birlikte adresinize geliyoruz. Hizmetimize güveniyoruz!  Sayarlar Tesisatçı hizmetlerine ulaşmak için 0552 010 58 30 numaradan bizi arayınız. Haraççı Mahallesi Su Tesisatı

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

İstanbul geneli ve Haraççı Mahallesi su tesisat hizmeti için; 7/24 aktif olan telefon ve whatsapp hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis