Hicret Mahallesi Tıkanıklık Açma

Hicret Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetimiz hız kesmeden devam ediyor. Siz değerli müşterilerimizi yalnız bırakmıyoruz. Sizler bu araştırmanın içerisinde iseniz eminiz canınız çok sıkkındır. Geçmiş olsun temennimizi ilettikten sonra elimizden geldiğince sizlere yol göstereceğiz. Umarız bundan sonra tıkanıklık problemi yaşamazsınız.

Hicret Mahallesi Tıkanıklık Açma

Hicret Mahallesi Tıkanıklık Açma

Gündelik yaşantımızda tıkanıklık sorunu yaşamak istemeyiz. Bu durum bizi oldukça  öfkelendirir. Ev içinde bizi üzen en büyük talihsizliktir. Sizlere sunabileceğimiz tesellimiz bu durum her evde meydana gelebilmektedir.

  1. Sıcak Su: Tuvaletlerimiz evimizde bulunan diğer tüm tesisat sistemleri gibi yer çekimi prensibi ile çalışır. Bir kab dolusu su tıkanıklığa baskı uygular. En az 1.5 litre kaynamış suyu bir katkı maddesi eklemeden tıkanıklığın üzerine dökün. 30 dakika bekleyin. Böylece tıkanıklığın açılması gerekir. Eğer açılmıyorsa tıkanıklık ufak değildir.
  2. Sıvı Sabun: Sıcak su dökmenize rağmen tıkanıklık probleminiz çözülememiş ise tıkanıklık küçük değildir. Nesneyi yerinden kaydırmak için sıvı sabun kullanabiliriz. Su katılmamış yarım bardak sıvı sabunu tıkanıklığın üzerine dökelim. Yalnızca katı sabunu olmamalı. Baklalı Mahallesi Tıkanıklık Açma yöntemleri için sıvı sabun çoğu zaman oldukça etkili bir yöntemdir.
  3. Fiziki Baskı: Sıcak suyu kullandık, sıvı sabun döktük yine de açamadık. Ama merak etmeyin yolu yarıladık. Çünkü yapmış olduğumuz yöntemler tıkanıklık sebebi her ne ise onu yumuşattı. Şimdi elimize alacağımız bir demir çubuk ya da teli tıkanıklık bölgesine yerleştirelim. Sağa sola hareketler ile baskı yaparak itekleyelim.
  4. Kimyasal Kullanımı: Toz halinde bulunan bu gider açıcıyı gidere dökelim ve vakit kaybetmeden 2 litre suyu üzerine ekleyelim. Köpürmelere ve fokurdamalar olması normaldir. Camınızı açın, bulunduğunuz ortamı havalandırın.
  5. Profesyonel Bir Firmadan Destek Alın: Evinizin ortak gideri tıkanmış olabilir. Ana kanallar tıkanmış olabilir.  Bunun için yapmanız gereken tek şey Hicret Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetimiz için Sayarlar Tesisat ile irtibata geçmektir.

Hicret Mahallesi Tıkanıklık Açma

Hicret Mahallesi Tıkanıklık Açma için firmamız her türlü tıkanık açma işleminde uzman bir ekibe sahiptir. Tıkanıklığın nedenini bulup müdahale için çalışmalar yapacağız. Tıkanmış tuvaletler ile ilgili bilginiz yoksa ya da uğraşmak istemezseniz  bizlere her zaman telefon ve web sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bizlere telefon (0542 125 58 30) ve whatsapp2 (0552 010 58 30) hatlarımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

SAYARLAR TESİSAT OLARAK YANINIZDAYIZ.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis