Hobyar Mahallesi Su Tesisatçı

Hobyar Mahallesi Su Tesisatçı

Fatih Hobyar Mahallesi Su Tesisatçı hizmeti sunmakta olan firmamız Sayarlar Tesisat, İstanbul’da hizmet vermektedir. Hem Anadolu Yakası’nda hem de Avrupa Yakası’nda 7/24 hizmet sunmakta olan firmamız sizlere bir telefon uzaklıktadır. İhtiyaç duyacağınız her an bizlere ulaşarak sizlere en yakın ekibimize hızlıca ulaşabilirsiniz.

Hobyar Mahallesi Su Tesisatçı

Evlerimizde kullanmak için kuyulardan ya da temiz su depolarından çekilen temiz suların sağlıklı ve kirlenmeden kullanım alanlarımıza ulaşmasıyla beraber bizim kullandığımız kirli suyu da bina dışına çıkaran boru ağına sıhhi tesisat denir. Su, evimizdeki en önemli şeydir. İster banyoda ister evin başka bir yerinde olsun, susuz bir hayat düşünülemez. Bu düzenli su kullanımının sağlıklı bir şekilde devam edebilmesi için  düzenli olarak konutlara temiz su getirilmesi ve atık suların kanalizasyon şebekesine boşaltılması gerekmektedir. Tesisat, bu hayali döngüde büyük bir rol oynamaktadır. Fatih bölgesi başta olmak üzere her iki kıtada ve İstanbul’un tüm bölgelerine hizmet veren firmamız 7/24 aktif çalışma ağımız sayesinde en kısa sürede yanınızda olacaktır. Web sitemizden, telefon ve WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Su Kaçağını Tespit Ederken Kullanılan Ekipmanlar

Frekansları dinlemek için kulaklıklar. Su borusu kaçaklarını tespit etmek için ses frekansı sensörlü işitme cihazı kullanılmaktadır. Duvarların ve tavanların ıslanmasına neden olan içme suyu sistemlerindeki sızıntılar. Uzun süre fark edilmeden bırakılırsa yapılara zarar vermektedir. Dinleme cihazınız tam konumunuzu saptadığından, yalnızca parazitin ortadan kaldırıldığı yerde gereksiz masraflar ödemeniz gerekmektedir.

Hobyar Mahallesi Su Tesisatçı

Pimaş / Boru muayene kamerası: Kanalizasyon borusuna takılan bir endoskop kamera, saha amirlerinin kırılma, çatlak, contaların soyulması gibi sızıntıları izlemesini ve tespit etmesini sağlamaktadır. Su kaçağı dışındaki borulardaki anormallikleri tespit etmek için gerekli olan bir su kaçağı detektörüdür. Termal Kameralar; Kızılötesi kameralar, su kaçaklarını tespit etmekten çok yardımcı bir cihaz olarak kabul edilmektedir. Özellikle sıcak su borularının nereye aktığını gösterir ve yerden ısıtma sistemlerinin parke olmayan alanlarındaki kaçakları tespit etmek için kullanılmaktadır.

Nem ölçer; duvarlar ıslak veya ıslaksa, yardımcı olarak bir nem ölçer kullanın. Uzman kadromuz evinizdeki nem ve rutubet problemlerini tespit etmek için bu cihazı kullanmaktadır. Kurulum dozaj pompası; Saf su borularındaki sızıntıları tespit etmek için yardımcı ekipman. Sızıntı tespiti sırasında kullanılmaktadır.

Fatih Hobyar Mahallesi Su Tesisatçı Telefon:0 542 125 58 30

Hobyar Mahallesi Su Tesisatçı WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis