Hoca Gıyasettin Mahallesi Su Tesisatçı

Hoca Gıyasettin Mahallesi Su Tesisatçı

Hoca Gıyasettin Mahallesi Su Tesisatçı hizmetleri veren firmamız Sayarlar Tesisat İstanbul içinde hizmet vermektedir. Anadolu ve Avrupa yakasında 7/24 hizmet ile bir telefon kadar uzağınızdayız. Bize ihtiyacınız olduğunda, bizimle iletişime geçebilirsiniz, size en yakın ekiple hemen iletişime geçelim.

Hoca Gıyasettin Mahallesi Su Tesisatçı

Dairelerdeki su boruları, çok gerekli olmadıkça her zaman sıva altına döşenmektedir. Su borularında terlemeyi bu şekilde önlemiş olursunuz. Direk boruları yüzeye döşenir ve binanın zeminine çıkmaktadır. Bunun nedeni, o ilin resmi su ve kanalizasyon idaresinin şartnamesidir. Böyle bir yol kaçak su kullanımını önlemek için alınmaktadır. Ayrıca uygulama, ana hatta oluşabilecek problemlerde müdahaleyi kolaylaştırmaktadır.

Düzenli su kullanımının düzgünce devam edebilmesi için yaşam alanlarımıza düzenli olarak temiz suyun iletilebilmesi aynı zamanda atık suyun da kanalizasyona gönderilmesi gerekmektedir. İşte bu nedenle bu hayali döngüde su tesisatı büyük rol oynamaktadır. Hoca Gıyasettin Mahallesi Su Tesisatçı ile daima hizmetinizdeyiz.

Tıkalı Pimaş Açma

Kentleşmenin altyapı sistemini oluşturan Pimaş boruları, çevrede biriken evsel atıklar ve çevresel atıklarla tıkanabilmektedir. Tuvalet, banyo, mutfak vb. yerlerde kullanılan tuvalet kağıtları, bebek bezleri, hijyenik pedler ve atık yağ tıkanıklıklara neden olan ev çöpleridir. İnsanlar tarafından çevreye atılan kola kutuları, mendiller, çöp torbaları, doğal nesneler ve çevreye dökülen dal, yaprak, kir ve çakıl taşları da tıkanıklıklara neden olmaktadır. İstanbul’un tüm semtlerine hizmet veren firmamız, tıklım tıklım dolu pimaları profesyonel kadrosu ile kırmadan kameralı ve bilgisayar kontrollü robotik cihazlarla açmaktadır.

Hoca Gıyasettin Mahallesi Su Tesisatçı

Bu cisimler tümsek borularda birikmekte ve bu birikimler kanalizasyon tıkanmalarına yol açmaktadır. Kanalizasyonların kapanması nedeniyle bölgede sel ve su birikintileri yaşanmaktadır. Sıkışan pimaşı  açmak için robotlar ve kamera sistemleri kullanmaktayız. Bir tıkanıklık meydana gelirse endişelenmenize gerek yok. Lütfen bizi arayın. Sıkışan pimaya 30 dakika içinde müdahale etmekteyiz.

Gece geç saatlerde veya bir pazar sabahı istenmeyen bir tesisat arızası ile uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Bu gibi anlarda hiç vakit kaybetmeden, güvenle Sayarlar Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz. Böylece sizleri büyük mağduriyetten kurtaracak olan uzman ekibimiz, dakikalar içerisinde adresinize ulaşacaktır.

Fatih Hoca Gıyasettin Mahallesi Su Tesisatçı Telefon:0 542 125 58 30

Sayarlar Tesisat WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis