İstanbul Su Tesisat

İkitelli Su Tesisatçısı

İstanbul Su Tesisat 7/24 bulabilmek neden çok önemlidir? bilindiği üzere tesisat arızaları gece gündüz hafta içi veya hafta sonu fark etmeksizin beklenmedik anlarda karşımıza çıkar. Tuvalet tıkanıklığı mutfak gideri tıkanıklığı lavabo tıkanıklığı ve apartman gideri tıkanıklığı gibi zaman içerisinde oluşum gösteren tesisat arızaları farkında olmadığınızda daha büyük çapta problemlere yol açar. Bunun akabinde de beklemediğiniz anlarda sizleri mağdur eder. İstanbul Su Tesisat.

İstanbul Su Tesisat Uygun Fiyat Garantisi

İletişim: 0 552 526 40 49                             0 552 010 58 30

Kameralı Cihazlarla Yapılan Su Kaçağı Tespiti Doğru Sonuç Verir Mi?

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza birçok yenilik girdi. Hemen  her alanda geliştirilen teknik araçların amacı, işi kolaylaştırmak ve doğru sonuca ulaşmaktır. Geçmişte, sıhhi tesisat sektöründe çalışan ekipler, saatlerce veya günlerce çalışarak sızıntıları tespit etme sürecini tam olarak belirleyemezdi. Bir karar verildiğinde, incelenen alan çoğunlukla bir yapıydı ve süreç tamamlandıktan sonra yenileme aşamasına geçildi. Nereye koyacağınızı bilmiyorsanız zemin şişer, duvar boyası soyulur ve sararır. , küflenebilir, nemlenebilir veya kötü kokar. İstanbul Su Tesisat.

İstanbul Su Tesisat

Teknolojinin yardımıyla artık ortaya çıkan problemler kolayca çözülmektedir. Sızıntı olması durumunda kameralı cihaz devreye girerek sorunlu tesisat veya çamaşırhane hattına anında ulaşırız ve hızlı bir şekilde onarıyoruz. Zamandan ve paradan çok tasarruf edebilirsiniz. Kameralı su kaçağı cihazı sayesinde şirket içinde çalışan ekip, doğru tespit yaparak memnun müşterilerle sonuçlanır. İstanbul Su Tesisat.

Su Kaçağı İle İlgilenilmez İse Ne Olur?

Sızıntı küçük bir sorun gibi görülür ancak zamanla sorunlar birikebilir ve çetrefilli bir duruma dönüşür. Sızıntı varsa zamanla su akışı tüm yüzeye yayılacaktır. Parke durumunda alt tabaka şişer ve karo durumunda boya veya sıva duvarlardan sıyrılır ve sararır. Su, akan borularda çürür, zemini genleşmesi ve şişmesi için hazırlar. Tüm bu kazalar sonucunda duvarlarda rutubet, rutubet ve küf oluşur ve ortamın pis kokusu nedeniyle sağlık sorunlarına yol açar.

İstanbul Su Tesisat

Sızan suların damlaması veya kablolara değmesi elektrikli aksamlarda sorunlara yol açarak can ve mal kaybına kadar varan ciddi sorunlara neden olabilir. Ayrıca apartmanda komşuların altından su akması sonucu karşılıklı iletişim kesilir. Bu sorunların önüne geçmek için zamanında müdahale etmelisiniz. Böyle bir durumda kaçak dedektörü fiyatını kontrol edebilir, kampanyadan yararlanarak erken kaçak tespiti talebinde bulunabilirsiniz. İstanbul Su Tesisat.

Birden fazla sızıntı meydana gelirse ne yapmalıyım?

Bu durumu tespit etmek için öncelikle apartmandaki su arıtma sistemini kontrol edin. Tıpkı bir tesisatçının kaçak tespitinde yaptığı gibi, kaçağın yerini tespit etmek için kullanılan aparatları kullanın. Ardından patlayan boruyu onarın. Tüm bu adımlar gerçekleştirildikten sonra, manometredeki basınç düşüşünü anlarsınız. Birden fazla sızıntı olup olmadığını belirlemek için tesisat yeniden test edilecektir. İstanbul Su Tesisat.

İstanbul Su Tesisat

Aksini söylemek zor. Bu durumda su kaçağı araştırma ücreti alınmaz, onarım ücreti alınır. Merkezi bir kurulum olarak deneyimli ustalar ve son teknoloji ekipmanlar ile yaşam alanınızdaki su kaçağı sorununu kısa sürede garanti kapsamında çözecek ve birden fazla durumda dahi siz değerli müşterilerimizi dert etmenize gerek kalmayacaktır. su kaçağı sorunu. İstanbul Su Tesisat.

Su Kaçağı Tespiti Fiyatları

Evimizin hemen hemen her yerinde su kullanırız. Sonuç olarak, sızıntılar her yerde meydana gelebilmektedir. Mutfak dolaplarının altında, tuvaletlerin ve duş teknelerinin altında. Su kaçağı sorunu yaşarsınız. Bu nedenle kaçağın yerini bilmeden kaçak tespit ücreti belirlemek oldukça zordur. İstanbul Su Tesisat.

Alanında uzman bir usta, sızıntının sebebini öğrenip, tamir edecek ve tamir edecektir. Yaşanan su kaçaklarını giderin. Sızıntı ekibi sorunun mahiyetine ve yerine göre ücreti belirleyecektir. Ücretler, sızıntının olduğu yere ve kullanılan araç ve gereçlere göre değişir. Küçük bir evin ısıtma alanındaki borulardan kaçak tespiti ile tesis alanlarındaki patlayan temel borularından kaçakların tespiti ve tamiri arasında fiyat farkı vardır. Bu tür işler için fiyatlar, projenin büyüklüğüne göre iş günü ve saatine göre  değişiklik gösterebilmektedir. Ufak tefek sızıntılar için ekip 30 dakikada yapıp makul bir oranda çalışabilmektedir. İstanbul Su Tesisat.

İstanbul Su Tesisat

Su kaçağı tespitinde herhangi bir gözlem sonucu alınamazsa cihaz tarafından su kaçağı tespit işlemi başlatılmaktadır. Uygulama alanına bağlı olarak sorunun kaynağına hızlı bir şekilde ulaşmak için  uygun bir  cihaz seçilmektedir. Yerini tespit eden ve boru değişimi, parça tamiri gibi gerekli çalışmaları başlatan ekip vakit kaybetmez. İşlemde kullanılan ekipman son teknolojidir, ancak tüp değiştirirken kalite yüksektir. Ekibimiz, hizmetimizin kalitesinden veya kullandığımız malzemelerden ödün vermeden mümkün olan en iyi hizmeti vermeye çalışmaktadır. İstanbul Su Tesisat.

Su Kaçağı Nasıl Bulunmaktadır?

Müşterilerimize mümkün olan en düşük maliyetle hizmet vermek için kesintiye neden olmayan bir sızıntı bulma yöntemi kullanıyoruz. Binadaki sızıntıları bulmak için tesisatın geçtiği yerlerde çok sayıda beton ve kiremit kırma işi yapıldı. Sonuç olarak, onarım maliyetleri giderek artmaktadır. Profesyonel bir kaçak tespit hizmeti şirketi olarak, evinize zarar vermeden kaçakları tespit etmek için termografi ve görüntüleme sistemleri kullanıyoruz. İstanbul Su Tesisat.

Su Kaçağı Var Mı?

Kaçakları kırmadan bulun Su faturanız normalden yüksek geliyorsa ve tüm muslukları kapatmanıza rağmen su sayacınız akmaya devam ediyorsa evinizde bir sızıntı var demektir. Yeni başlayan sızıntılar henüz buharlaşmamış veya yüzeye çıkmamış olur. Güvenli tarafta olmak için bizi arayın, sızıntıyı yok etmeden tespit edelim. Lütfen talep edin. Uzman ekibimiz çeşitli testler yaparak tüm tesisatı termal kamera cihazları ile gözlemleyerek su kaçağı olup olmadığını  tespit eder. Kaçak tespit hizmetimiz

İstanbul genelindeki operasyonlarımız ve müşteri güvenimiz ile evde ve iş yerinde tesisattaki her türlü sızıntıyı buluyoruz. İstanbul Su Tesisat.

Su Kaçağı Bulma Hizmetlerimiz

  • Mutfaktaki sızıntılar
  • Banyodaki sızıntılar
  • Isıtıcı kaçak kontrolü
  • Kanalizasyon giderlerini, su sızıntılarını arayın,

 Tüm sıhhi tesisat kontrollerini gerçekleştirerek kamera ekipmanıyla sızıntıları ve kaçakları tespit edin.

Su Kaçakları Neden Olur?

Bina tesisatı kaçakları her an çeşitli sebeplerle meydana gelmektedir. Eski yapılarda daha sık ortaya çıkan su girişi sorunu yeni yapı kullanımında da kendini göstermektedir. Sayarlar firmamızda su kaçağı sorununuzu profesyonel kadromuz ile çözüyoruz. Su sızıntılarının ana nedeni zayıf borular ve bağlantı ekipmanıdır, bu da harici fiziksel müdahalenin bir sonucu olarak delinmelere ve zayıf bağlantılara neden olabilmektedir. Yüksek su basıncı, zayıf derzlerden su sızıntısına neden olur.

 Su Kaçağının Oluşturduğu Sorunlar

Yüksek katlı binalarda su kaçağı sorunu daha çok alt katlarda oturanlarda yaşanmaktadır. Çünkü tesisat sisteminde bir kaçak olması durumunda nem ilk olarak bodrum tavanında oluşacaktır. Bu da tavandaki sıvanın kabarmasına ve soyulmasına neden olur. Sorunları önceden önlemek için, nem gördüğünüz anda lütfen bizimle iletişime geçin ve su kaçağı bulmamızı isteyin. Su sızıntılarını kameranızla zarar vermeden tespit ederek sızıntıları büyümeden giderin.

Binadaki Pis Su Sızıntısı

Sıhhi tesisat ve drenaj borularındaki sızıntılar, tamir edilmediği takdirde giderek artacaktır. Binanızda bir kanalizasyon tıkanıklığı veya sızıntı tespit ederseniz vakit kaybetmeden ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Drenaj borusunun içini kamera donanımlı bir kaçak detektörü ile kontrol ederiz. Drenaj borusunun hasarını, boyutunu ve sızıntı yerini belirleyebiliriz. İnşaat kalitesinden ve çevre sağlığından ödün verilmemesi için her türlü kaçak tespitinin belirlenmesi gereklidir. Gerekli onarımların yapılması gerekmektedir. İstanbul Su Tesisat.

Kırmadan Su Kaçağını Hemen Bulma

Su kaçaklarını kırmadan tespit eden Firmamız, hızlı hizmet vermek için hizmet vermeye başladığı günden bu yana profesyonel kadrosu ile çalışmaktadır. Bu alandaki uzmanlarımız ister manuel ister son derece teknik kaçak dedektörleri ile su kaçağı tespit işlemlerini zarar görmeden gerçekleştirmektedir. Kaçak dedektörlerimizle tüm tesisatlarınızı baştan sona kontrol edin. Bu işlemler, işlem gören bölgenin büyüklüğüne ve kurulu sistemin büyüklüğüne göre ortalama iki saati bulabilmektedir. Kontrolün sonunda, sızıntının tam yerini belirleyin ve bir onarım solüsyonu uygulayın.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis