Kaçak Su Bulma

Atkaracalar Su Kaçağı Tespiti

Sayarlar Tesisat Kaçak Su Bulma Tespit Hizmeti ile asla kırılmayan onarımlarla evinize zarar vermeyecek tüm tesisatı yeniden yapmanıza gerek yok. Sızıntılar genellikle alt kısımda damlama veya çıkıntı şeklinde görülür. Müşterilerimizi suyla ilgili bu sorunlara teknik çözümlerle destekliyoruz. Modern tüp görüntüleme kameraları sayesinde sorunlu bölgeleri tespit etmek artık çok kolay. Kaçak Su Bulma.

İletişim: 0 552 526 40 49                            0 552 010 58 30

Kırmadan Cihazla Kaçak Su Bulma Faydaları

Eskiden bir bina çöktükten ve onlarca kiremit yok olduktan sonra  tadilat süreci baştan aşağı başlardı. Sızıntı tespit firmamızın sizi bu sorundan kurtarması garantidir. Evde su kaçağı  belirtileri şu şekilde görülür: Sararma, küflenme, kötü kokular ve su damlası oluşumu en sık görülen olaylardır. Bir tesisat sızıntısından şüpheleniyorsanız, randevu almak için bizi arayın. Nerede olursanız olun İstanbul su kaçağı tespiti işi için firmamız her zaman yanınızda. Tesisatınızın kaçak olup olmadığını kontrol etmemizi isterseniz, lütfen aşağıdaki numaradan bizi arayın. Birçok alanda hizmet noktaları bulunmaktadır. Kaçak Su Bulma.

Su Kaçak Tespit Yöntemleri

Servisimiz ilk adım olarak musluk suyunuzu kontrol edecek, kaçak testi yapacak ve sorun varsa akustik dinleme cihazı kullanarak tek bir karoda sorunu bulup onarımını sadece bu bölüm içerisinde yapacaktır. Herhangi bir sorun tespit edilmediği takdirde Pimaş görüntüleme kamera sistemi devreye girecektir. Giderleri, lavaboları, küvetleri ve ana giderleri kontrol edin. Bir sonraki adım ise sıcak su kaçakları ve ısı yalıtım kaçaklarının termal kamera ile kontrol edilmesidir. Kısacası, sorunları bulmak için tüm sıhhi tesisat tekniklerini kullanıyoruz ve  sorunsuz hizmet verebilmek için bu tekniğin kullanımı konusunda eğitilmiş personele sahibiz. Kaçak Su Bulma.

Kaçak Su Bulma

 Sitede sabit telefon ve cep telefonu numaralarının bulunması gösteriyor ki sektörün rehaveti içinde olan özel firmalar bugünlerde yanlış araştırmalarla müşterileriyle iletişim kurmakta başarısız oluyorlar. Kaçak Su Bulma. Biz buradayız. Bu şirketler, Google arama motoruna reklam yerleştirerek hızlı para kazanmaya çalışıyor. Lütfen sağduyulu olun ve yaptığımız iş için fatura isteyin, çünkü fatura sizin garantiniz ve haklarınızı beyan eden belgedir.

Sızıntıları zarar vermeden bulmanın başka bir yolu da tıbbi dolgu macunu kullanmaktır. Bu maddeler genellikle kazan suyu, ısıtıcı kaçakları ve içme suyu tesisatı kaçaklarını azaltmak için olur. Kimyasal deliğin olduğu yere ulaştığında kimyasalın rolü hava ile temas ederek deliği tıkamak ve kristalleşmesini sağlamaktır.

İstanbul’daki en ucuz kaçak tespit hizmetini sunuyoruz. Kameralar kullanarak su besleme boruları ve kanalizasyon borularındaki sızıntıları tespit etme konusunda da bize güvenebilirsiniz. Kaçak Su Bulma. Tesisat Şirketimizin Çözüm Merkezi, İstanbul genelinde aynı hizmeti en düşük fiyata su kaçağı arama işlemini gerçekleştirecektir. Sızıntılar hakkında hiçbir şey bilmeyenleriniz için, aşağıda bir sızıntı belirtilerini not ettik, ancak yerel servisinizi arayarak daha fazla bilgi alabilirsiniz. Yüksek su faturaları, fayans derzlerinin sararması ve kararması, evin duvarlarındaki parkenin şişmesi, musluk ve sifon kapalıyken su sayacının dönmesi, sürekli kazan seviyesi, damlalar ve diğer şeylerin yanı sıra, birinci kat komşusunun tavanındaki çıkıntı.

Evde Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır ?

Dairenizde su kullanmayın. Kaçak Su Bulma. Musluğu durdurun ve su besleme vanasını emdirin. Su sayacınızı kontrol edin, bir süre bekleyin ve sayıların değişip değişmediğini tekrar kontrol edin.

Evinizde ara sıra meydana gelen sızıntılar, kanalizasyon sızıntısının bir işaretidir, ancak istisnalar da vardır.  Kombideki su azaldıysa, dairenizin duvarında kaçak var, 1 metreden az elektrik kesintisi var ise ısıtma sisteminizde ufak bir kaçak var demektir. Parçalarınızı kırmayacak ve size fazladan karoya mal olmayacak kimyasallarla çözmenin garantili bir yolu. Sızıntı sadece kullanım sırasında meydana geliyorsa büyük ihtimalle kirli su kaçağıdır. Kaçak Su Bulma. Yani bu teknolojiden haberi olmayan vatandaşlar tesisatçıların mağduru oluyor ve komple söküm sonrası yeni boru yenileme ücretine kiremit tamir bedeli eklenirse maalesef moral sorunu yaşanıyor.

Kaçak Su Bulma

Üst katlardan tavana kadar su akması gibi su kaçakları ile ilgili birçok şikayet bulunmaktadır. Binanızdaki bu sızıntıyı bulmak için teknoloji şirketlerine bakmanızı öneririm. Sadece bir su borusu patladı diye tüm daireleri kırarak gömülmez. Dedektörler ile yüzeyleri kaçak taraması yapan bir firma olarak garanti hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Sıhhi tesisat arızasının nedenini araştırmadan  bir evi yıkmayın. Bizi arayın, hiçbir şeyi bozmadan sızıntının yerini tespit edelim.

Su Arıza Bulma Firması

Sayarlar Tesisat olarak tecrübeli ekibimiz bir çok su kaçağı ile karşılaşmıştır bu yüzden sorunu bulmak uzun sürmez. Kaçak dedektörümüz sadece bu iş için tasarlanmıştır. Vakit kaybetmeden hızlı bir şekilde yerini tespit edecek şekilde eğitilmiştir. İstanbul  su tesisatı kaçak tespit firması olarak  alt katlarda kaçak tespit garantisi veriyoruz. Kaçak Su Bulma.

Su Kaçağı Tespiti 

Tesisat kaçaklarının sebepleri arasında aşınmış malzeme kullanımı ve yanlış kaynak – usta hataları sayılabilir. Boruların sızmasını engelleyemezsiniz, ancak işi ustaya bırakmak daha iyidir. Cihaz sistemi kullanılmadığı takdirde su kaçağı durumunda çevreye zararı olur ve dökülmeye başlar bu da gereksiz yapısal hasar durumunda onlarca maliyete neden olur. Kaçak Su Bulma. Sayarlar Su Kaçağı Tespit Şirketi geniş hizmet ağı ile çalışanlarına hizmet vermekten gurur duyar. Bulunduğumuz cihazların sistemleri hakkında daha fazla bilgiyi bölgenizdeki servisi telefonla arayarak öğrenebilirsiniz.  Kaçak Su Bulma.

Su Kaçağı Tespiti

Kurulum bar kontrol sistemleri, dinleme sistemleri, görüntüleme sistemleri ve kızılötesi görüntüleme sistemleri konusunda hizmet vermekteyiz. Su kaçaklarının tespiti cihaz tarafından yapılmalıdır. Böylece bulması zordur ve rastgele kesilmelerinin maliyeti çok yüksektir. Kaçak Su Bulma. Kaçak Su Bulma. Bu bağlamda kırılmaz kaçak tespit sistemimiz sayesinde adi tesisatçı arızalarını ve boşa harcanan parayı ortadan kaldırdık. Bir kaçak tespit şirketini arayarak zaman kazanın. Daha fazla bilgi için, yerel servis telefonunuzu aramak için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Kaçak Su Bulma

Kaçak tespit firması seçerken dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Kaçak tespiti kamera sistemi kullanılarak yapılmalıdır. Aksi takdirde tamamen tespit edilemez hale gelir ve sistem kaçak tespiti için özel bir test pompasına ihtiyaç duyacaktır. Ayrıca herhangi bir sorun olması durumunda yapılan işlemler için fatura talep edin, bu belge tek dayanak olarak hizmet vermektedir. Kaçak Su Bulma.

Su kaçağı tespiti için gerekli ekipman kontrolleri çeşitli tespit araçları kullanılarak firmamız tarafından  yapılmaktadır. Bu cihazlar alt başlıklarda ayrıntılı olarak açıklanmıştır.

Su Kaçak Bulma Cihazları

Kaçak dedektörleri üç kategoride değerlendirilmektedir.

  1-Temiz su için ekipman. Su muayenesi için pompa ve özel işitme cihazı ile su kaçaklarını tespit eder. Su tesisatları için iki istisna vardır. Yani sıcak su kaçağı tespiti. Bu tür sızıntı oluşumları  özel kızılötesi kamera sistemi sayesinde tespit edilmektedir. İkinci istisna ise kalorifer kaçaklarının en büyük özelliği kazan suyu eksiltmesi sayılmasıdır. Biz bu tür kaçaklara kimyasal uyguluyoruz. Tesisat Kaçak Sızdırmazlık Kimyasalı hava ile temas ettiğinde mastik görevi görerek 24 saat içinde deliği kapatır, ayrıca kazan kaçak garantili  kimyasal ürünlerimiz de mevcuttur, bu nedenle lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Kaçak Su Bulma.

Kaçak Su Bulma

 2- Kanalizasyon kaçakları; kanalizasyon bağlantılarına bakan kamera sistemi  şeklinde kanalizasyon takibine olanak sağlayan sistem. Sistem, banyo küvetleri, lavabolar, tuvaletler ve çamaşır makinesi giderlerinin içine bakılarak tanınır.

 3 – Yalıtım sızıntısı için kullanılan cihazlar. Bu tür sızıntılar veranda zeminlerinde daha yaygındır. Kötü yalıtımlı fayanslardan sızan su, alt kat komşunuzun tavanına zarar verir. Banyonuzu temizlerken asitli ürünler  zamanla sızıntılara neden olur ve derzleri tahrip eder, ancak çıplak gözle görülmesi zor olan bu sızıntı kızılötesi kamera sistemi sayesinde keşfedildi, Kaçak Su Bulma.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis