Karlıbayır Mahallesi Tıkanıklık Açma

İstanbul’un en önde gelen firmaları olmakla birlikte kullandığımız özel aletler ve uzman ekipler sayesinde aynı gün içinde hizmet ve kesin çözüm sağlıyoruz. Anadolu Yakası ve Avrupa Yakasında tüm ilçelere Karlıbayır Mahallesi Tıkanık Açma hizmeti de dahil olmak üzere aynı gün hizmet vermekteyiz.

Karlıbayır Mahallesi Tıkanıklık Açma

Karlıbayır Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tıkanmış Lavabo Evdeki Malzemelerle Kesin Çözüm?

Lavabo gideri açma çoğu insanın merak ettiği bir konudur. Kimyasal ürünlerle bu işlem yaparız. Ama evinde kimyasal ürünleri kullanmak istemeyenler de olacaktır elbette. Bizler doğal yöntemlerle lavabo açmak için araştırmalar yapanlar için, en kolay önerilerle buradayız. Karlıbayır Mahallesi Tıkanıklık Açma Kimyasal ürünler hava teması sırasında solunuma zarar verecek maddeleri açığa çıkarır. Bu nedenle ev temizliğinde doğal yöntemler oldukça önemli ve sağlıklıdır.

  1) Lavabo Gideri Üzerindeki Kalıntıları Alın: Bulaşık yıkama sırasında lavabo içine bazı yemek artıkları olur. Bu yemek artıkları lavaboyu tıkayarak suyun gitme hızını yavaşlatır ve gider borusunda birikme meydana getirir.

2) Tel Yardımıyla Lavabonuzu Temizleyin: Lavabo giderinde bir şeyler takıldığını düşünüyorsanız; tel yardımıyla delikleri temizleyin.

3) Sıcak Su Akıtın: Sıcak suyun yemek artıklarını daha hızlı erittiğini hepimiz biliyoruz.

4) Karbonat & Sirkeli Su Hazırlayın: Lavabo tıkanıklığını açmak ve giderde oluşan kireçlenmeyi önlemek için sirkeyle karbonat size yardım edecektir.

5) Tuz ve Sirke ile Temizleyin: Evinde karbonat olmayanlar, lavaboyu nasıl temizleyeceğini düşünüyor. Onlar için de bir yöntem öneriyoruz, sofra tuzu ya da kaya tuzu varsa bu yöntem için deneyebilirsiniz:

Karlıbayır Mahallesi Tıkanıklık Açma

Karlıbayır Mahallesi Tıkanıklık Açma Bu bağlamda lavabo deliklerinin uzun süre temiz kalması  için bu temizlik önerileri haftada bir yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Üstelik web sayfamızdaki iletişim numaralarından bize ulaştığınızda kısa sürede uzman ekibimiz adresinize yönlendiriyoruz. Müşterilerimizin her birine değer veriyoruz ve küçük-büyük iş ayırt etmeksizin, herkese eşit derecede hizmet sağlıyoruz.

Sayarlar Tesisat ile yanınızdayız. Karlıbayır Mahallesi Tıkanıklık Açma konusunda sizlere uzman kadromuzla hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Daha iyi bir hizmet için belirtmiş olunan telefon numarası ile görüşmelerimizi sağlayalım.

Telefon:0 542 125 58 30                          WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis