Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Tıkanıklık Açma

 İstanbul genelinde yıllardır hizmet vermekte olan şirketimiz Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi tıkanıklık açma konusunda sizlerle. Yemek yaparken , meyve ve sebzeleri  yıkarken lavabonun tıkanmasından bıktınız mı? Sayarlar Tesisat 7/24 aktif şekilde sizlere hizmet vermektedir.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Tıkanıklık Açma

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sayarlar Tesisat her türlü tesisat sorunlarınızda sizlere %100 oranında kesin çözüm hizmeti vermektedir. Tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, klozet ama, balkon açma ve pimaş açma hizmetlerimiz bulunmakla birlikte Sayarlar Tesisat olarak biz bu sorunu hızlı bir şekilde tespit edip en hızlı sonuçları vermekteyiz. Eğer bu şekilde şüpheleriniz varsa bizimle iletişime geçip daha detaylı bilgi alıp, daha kesin çözümlere ulaşabilirsiniz.

Tıkanmış Lavaboyu Evdeki Malzemelerle Kesin Çözüm

Lavabo Gideri Üzerindeki Kalıntılar : Bulaşık yıkama sırasında lavabo içine bazı yemek artıkları dökülür. Bu yemek artıkları lavaboyu tıkayarak suyun gitme hızını yavaşlatır ve gider borusunda birikme meydana getirir.

Tel Yardımıyla Lavabonuzu Temizleyin: Lavabo giderinde bir şeyler takıldığını düşünüyorsanız; tel yardımıyla delikleri temizleyin.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sıcak Su Akıtın: Sıcak suyun yemek artıklarını daha hızlı erittiğini hepimiz biliyoruz.

  • Karbonat & Sirkeli Su Hazırlayın: Lavabo tıkanıklığını açmak ve giderde oluşan kireçlenmeyi önlemek için sirkeyle karbonat size yardım edecektir.
  • Tuz ve Sirke ile Temizleyin: Evinde karbonat olmayanlar, lavaboyu nasıl temizleyeceğini düşünüyor. Onlar için de bir yöntem öneriyoruz. Sofra tuzu ya da kaya tuzu varsa bu yöntem için deneyebilirsiniz:

Lavabo deliklerinin uzun süre temiz kalması  için bu temizlik önerileri haftada bir yapmanızı tavsiye ediyoruz.  Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Tıkanıklık Açma ile yanınızdayız.

Tıkanıklık Neden Oluşur ? Kalıcı Ççzüm Nasıl Sağlanır ?

Sayarlar Tesisat olarak 7/24 hizmet veren profesyonel ekibimiz siz değerli müşterilere hizmet vermeyi kendine ilke edinmiştir.

Uzun süreli kullanım sonucunda ortaya çıkan banyo tıkanıklıkları saç tellerininin küçük giderleri kapatmasında oluşmaktadır. Bilinçsiz kullanılan kimyasal açıcılar tesisatınıza zarar verip sorunları büyütür. Ayrıca bu durum size maddi yük ve zaman kaybı yaratır. İşinizi şansa bırakmayın Sayarlar Tesisata güvenin . Üstelik mutfak lavabolarında atık meyve ve sebze kalıntıları , çay posaları vb. durumlarda ortaya çıkan tıkanıklarda üstün teknolojik cihazlarımızla noktasal tespit yapıp sizi gereksiz maliyetlerden kurtaracak ve %100 oranında kalıcı çözüm sağlayacaktır.

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Tıkanıklık Açma ile yanınızdayız.                 Telefon:0 552 526 40 49                         WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis