Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Su Tesisatı

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Su tesisatı, tesisatçısı bakıldığında mekanlardaki su aksamlarından sorumlu olan kişi olarak görülebilir.  Bu nedenle bizlerin sizlere sunduğu su tesisatçımız alanında uzman olup sizler için en doğru çözümleri sunmaya gayret etmektedir. Su tesisatı zor bir iştir.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Su Tesisatı

Zaman, uzmanlık ve özen gerektiren bir çalışma gerektirmektedir. Tekrar sorun yaşamama garantisi veriyoruz. Bu yüzden her işin başında dürüstlüğün geldiğine inanıyor ve kendimiz için kullanmayacağımız herhangi bir ürünü ve hizmeti müşterilerimize sunmuyoruz.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Su Tesisatı

İnsan Sağlığı Açısından İnsan Sağlığı Nedir?

 Pis suların kokusunun ve gazının sağlıklı bir biçimde dışarıya taşınmasına, boruların böceklerle temas etmemesine, sızdırmaz olmasına, çabuk kırılmayan ve dayanıklı olmasına dikkat edilmelidir.

Bir kuyudan ya da kaynaktan alınan suyun her yapıya temiz olarak çalıştırılıp pis suyun boşaltılması. Ve kullanılan pis suyun dışarı atılması için gereken boru hatlarına sıhhi tesisat adı verilmektedir.

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Su Tesisatı

Dolayısıyla sıhhi tesisat kavramı temiz su ve pis su tesisatlarının tamamını kapsar. Tesisat sistemi kurulurken pis suyun atılma şekli oldukça önemlidir. İnsan sağlığına zararlı olan bu sular. Şehir kanalizasyonuna, şehir kanalizasyonlarının bulunmadığı yerlerde ise süzme veya çökertme çukurlarına atılması gerekmektedir. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Su tesisatı

Su Kaçağı Nedir?

Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Su tesisatı Su kaçağının birincil nedeni tesisatlardaki güçsüzlük ve evin inşaatı sırasında özensiz davranmaktır. Bazen bu sızıntılara bilinçsiz kullanım  sebep olur.

Su kaçağını tespit etmek için bazı noktalara bakmak gerekir. Şu aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  • Önce su faturasını kontrol edin. Bu yüzden beklediğinizden çok daha yüksek gelmiş olabilir.
  • Evinize veya komşunuzun tavanına düşen su damlacıklarınız varsa ve bu damlalar sürekli devam ediyorsa kaçak olmuş olabilir.
  • Evi çevreleyen sızıntı hoş olmayan bir koku bırakır.
  • Duvarlarınız sarar ve küf oluşur.

Yukarıda yer alan durumlardan bir ya da birkaçını gözlemliyorsanız evinizde su kaçağı var demektir.

 Mehmet Akif Ersoy Mahallesi Su tesisatı ile İstanbul’un her iki yakasındaki bütün ilçelere desteğimizi esirgemiyoruz.

Bizlere telefon (0552 526 40 49) ve whatsapp (0552 010 5830) hatlarımızdan dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis