Mercan Mahallesi Tıkanıklık Açma

Mercan Mahallesi Tıkanıklık Açma

Fatih Mercan Mahallesi Tıkanıklık Açma hizmetine ihtiyaç duyduğunuz her an uzman ve geniş bir kadroya sahip olan Sayarlar Tesisat’a ulaşabilirsiniz. Çünkü Sayarlar Tesisat olarak bizler, profesyonel ve kurumsal bir firma olmakla birlikte bizleri tercih eden herkese kaliteli ve garantili tesisat hizmeti sunmaktayız. Sayarlar Tesisatı nerede bulabilirsiniz? ihtiyaç duyduğunuz her yerde ve her anda tesisat hizmeti talebinize koşan ekibimiz, İstanbul’un tüm ilçelerinde hizmet sunmaktadır.

Yaşam alanlarımızda en sık karşılaştığımız sorunlardan biri de tıkanıklıktır. Bunları evinizin mutfak, tuvalet, lavabo ve banyo dahil her yerinde bulabilirsiniz. Tıkanıklık Açma hizmetimiz evin neresinde olursanız olun ilk arayan firma olun. Tıkanmalara, kullanılmış tuvalet kağıdı, banyo malzemeleri veya çocuk bezlerinin tuvalete atılması, yanlışlıkla düşürülen nesneler, mendiller ve saç neden olmaktadır.

Mercan Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sayarlar Tesisat olarak tıkanıklıkların yerini ve nedenini hiçbir yere zarar vermeden tespit etmekteyiz. Aynı şekilde tıkanıklıkları da hiçbir şeyi kırmadan ve zarar vermeden kaldırmaktayız. İşimizin kalitesine o kadar güveniyoruz ki, tüm çalışmalarımızda hiçbir garanti yok. Ayrıca diğer hizmetler gibi temizlik hizmeti (açılış) hizmeti de en düşük fiyata sunulmaktadır.

Kırmadan Mutfak Tıkanıklığı Açma İşlemi

Mutfağın kilidini açmak için en son araçları kullanıyoruz. Lavabo açma işleminin hiçbir aşamasında kırılma ve dökülme yapmaz. Bu sayede ek bir iş yükü oluşmaz.

Mercan Mahallesi Tıkanıklık Açma

Mutfak lavabosunu açmamızı istediğinizde kamera ile tıkanıklığın sebebini tespit etmekteyiz. Hatanın nedeni, tahliye yoluna bakılarak izlenebilir. Kamera tarafından tespit edildikten sonra müşteri bilgilendirilir. Bundan sonra kırılmadan mutfak açma işlemi yapılacaktır. Şirketimiz tarafından gerçekleştirilen işlemlerin sıralaması aşağıdaki gibi özetlenmektedir.

  • Evinize veya işyerinize gelip yıkama borusu bağlantısını kesmekteyiz.
  • Kamerayı yangın tüpünden iç kısma göndermekteyiz.
  • Kamera tarafından çekilen görüntü monitörde görüntülenmektedir
  • Yapılan analiz sonucunda tıkanıklığın nedeni belirlenmektedir.
  • Tıkanma nedeni yabancı cisim ise robot kullanılmaktadır.
  • Robotik cihaz tüpünden çıkartılmaktadır
  • Kontrol ettikten sonra tıkanma sorunu oluşmamaktadır

Fatih Mercan Mahallesi Tıkanıklık Açma ihtiyacı duyduğunuzda neler yapabilirsiniz? Dilerseniz Sayarlar Tesisat’ın uzman ekibine aşağıdaki iletişim bilgilerinden tek tuşla ulaşabilirsiniz:

Mercan Mahallesi Tıkanıklık Açma Telefon: 0 542 125 58 30

Sayarlar Tesisat WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis