Meşrutiyet Mahallesi Su Tesisatçı

Meşrutiyet Mahallesi Su Tesisatçı

Meşrutiyet Mahallesi Su Tesisatçı uyulması gereken bazı kurallar bulunmaktadır. Suyun sayaca doğru akmasını sağlamak için su tesisatının yatay borularına eğim verilmesi gerekmektedir. Boru hattı kaçakları çeşitli sebeplerden dolayı bağlantıların çatlak, delik ve bozulmasından kaynaklanır. Su kaçağı veya kaçak dediğimiz bu sorun ileride  maddi ve manevi zararlara yol açacaktır.

Meşrutiyet Mahallesi Su Tesisatçı

Eski usul kırarak yapılan kontroller artık geride kaldı. Sizleri gereksiz maliyet ve temizlik yükünden kurtaracak olan Sayarlar Tesisat, Meşrutiyet Mahallesi Su Tesisatçı olarak yaşam alanınızı önemser. Ekibimiz müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutmaktadır. Gerekmeyen işlemler yapmayan şirketimiz sizlere tamamen uygun fiyatlandırma yaparak maddi manevi zorluklardan kurtarır.

Robotla Pimaş Tıkanıklığı Açma

Daha önce Pimaş tıkanıklık açma işlemi kapsamında fayanslar kırılıyor, borular sökülüyor ve tıkanıklık açma işlemleri yapılıyordu. Bu  uzun ve zahmetli bir süreç gerektirecektir. Tıkanmış kanallar hemen bulunamadığından soruşturmalar da sonuçsuz kaldı. Kamera görüntüleyici ile toplama tüpünün içini gözlemleyin. İğnede yağlanma gibi olumsuz durumlar da görsel temizlik muayenesinde tespit edilebilir. Lavabo borusu yağlaması genellikle mutfak lavabosundan kaynaklanır. Özellikle bulaşık yıkarken lavabonun giderine yağ girerse boru kirlenir.

Meşrutiyet Mahallesi Su Tesisatçı
Sayarlar Tesisat, tamamen profesyonel bir yaklaşımla, soruna neden olan  tesisat arızasının öncelikle nedenini tespit eder ve bu noktada arızanın sebebine uygun müdahale ederek arızayı ortadan kaldırır.
Garantili çözümler ve müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Olası tüm onarım işlerini kendi onarım ekibimize yaptırıyoruz. Tuvalet veya banyo tuvalet tamiri işiniz bittiğinde, tamir ekibimiz mükemmel durumda olmasını sağlayacaktır.

Firmamız robotla pimaş açma işlemlerinde kesin sonuç elde etmektedir. Ayrıca teknolojimiz sıkıştırma işleminin zarar görmeden yapılmasını sağlar. Pimaş tıkanıklıklarına genellikle pimaş borusuna giren birikintiler neden olur. Bu gibi durumlarda tıkanıklık açma robotik olarak yapılmaktadır. Şirket aracılığıyla aldığınız tıkanıklık açma hizmeti, son teknolojiye sahip modern cihazlar üzerindedir. Bu cihazlar dedektörlü veya kameralı cihazlardır.

Uzmanlardan oluşan ekibimiz, tüm tıkanıklıkları açmak için mevcut en yeni ekipmanları kullanarak mümkün olan en kısa sürede müdahaleleri gerçekleştirecektir.

İstanbul’un iki yakasında ve tüm ilçelerinde 7/24 faaliyet gösteren Sayarlar Tesisat iletişim bilgileri. Meşrutiyet Mahallesi Su Tesisatçı

Telefon 0(542) 125 58 30.
WhatsApp İletişim Numarası 0(552) 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis