Rami Yeni Mahallesi Su Kaçağı

Rami Yeni Mahallesi Su Kaçağı

Rami Yeni Mahallesi Su Kaçağı sorununuza çözüm bulmak için yapmanız gereken tek şey bir Sayarlar tesisatçısı ile iletişime geçmektir.

Yılların vermiş olduğu tecrübe ve kusursuz hizmet anlayışımız ile tüm sorunlarınıza çözüm bulmak için buradayız. En gelişmiş ürünlerimiz ve deneyimli aktif teknisyenlerimizle hizmetinizdeyiz. Kaliteli hizmet sunan firmamız yılların tecrübesi ile İstanbul’un her iki kıtasında 7/24 aktif  hizmet sunmaktadır.

Rami Yeni Mahallesi Su Kaçağı

Bünyemizde deneyimli ve profesyonel teknisyenler çalışmaktadır. Bu tür kaçakları keşfederken %100 başarı şansı sunar. Dolayısıyla belirli durumlarda geçici çözümler üretiyoruz. Profesyonel destek konusunda siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmeyi ve kalıcı çözümler üretmeyi görev edinmekteyiz.

Su akışlarını tespit etmek için kullandığımız kamera cihazını kullanarak su akışlarını tespit etme yöntemi. Bu bizim uzmanlık alanımız olmasına rağmen, size başka birçok tesisat  onarım hizmeti sunuyoruz. İstanbul’un hem Avrupa  hem de Anadolu yakasına her zaman hizmet vermeye hazır olan ekibimiz, müşteri memnuniyeti ve garanti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Cihaz Olmadan Su Tesisatında Kaçak Arama Yöntemleri

Boru hattı sızıntılarını tespit etme yöntemleri. Kendiniz tesisatçı çağırmadan tesisatın nerede arızalı olduğunu belirleyebilirsiniz. Temiz su deşarjının belirlenmesi; su sayacının vanası kapalıdır. Su akışı durduğunda sızıntının temiz sudan olduğu anlaışmaktadır.

Rami Yeni Mahallesi Su Kaçağı

Kanalizasyon tesislerinde kaçak tespit yöntemi olarak renkli pastel boyalar kullanılmaktadır. Örneğin renkli boyayı gider borusundan döktüğünüzde alt katın tavanında o renk gözleniyorsa pis sudan kaçak olduğu anlaşılmaktadır. Bazen su kaçağına su sayaçları neden olabilmektedir. Su saatini kapatın, eğer hala sayaç dönmeye devam ediyorsa dairenizde gizli su kaçağı olduğu anlaşılmaktadır.

Su sızıntılarından kaynaklanan güvenlik riskleri hakkında dikkate alınması gereken en önemli iki  şey vardır. İlk olarak, mülkünüze anında zarar verir, bu da çatı, zemin veya duvar gibi şeylerin kırılmasına (ve bazı durumlarda çatı su hasarı nedeniyle düşmesine) neden olur. Bir boru arızası mülkünüzün yapısını ve dokusunu hızla etkileyebilir. Ayrıca elektrik çarpması, kayma, takılma, düşme ve olası yangın riskini artırabilir.
İşimizin her  alanında dürüstlüğe ve doğruluğa değer veririz. Bu nedenle sizleri asla aldatmayız. Rami Yeni Mahallesi Su Kaçağı İstanbul’da 7/24 aktif  hizmet sunan firmamıza web sitemiz üzerinden, telefon ve WhatsApp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz. Sayarlar Tesisat olarak siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

Telefon: 0 542 125 58 30

Sayarlar  WhatsApp kurulum iletişim telefonu: 0 552 010 58 30

Rami Yeni Mahallesi Su Kaçağı

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis