Şişli Su Kaçağı

Şişli Su Kaçağı

Şişli Su Kaçağı Sayarlar Tesisat, bir tesisat firmasından bekleyebileceğiniz tüm beklentileri karşılayan bilgili ve deneyimli ekibi ile arıza taleplerine etkin ve doğru çözümler bulmak için çalışmaktadır. Çünkü müşteri memnuniyetini ve garantili hizmeti her zaman ön planda tutan bizler, yaşam alanlarında tesisat arızalarına neden olabilecek birçok olumsuz ve can sıkıcı durumun farkındayız.

Şişli Su Kaçağı Tespiti Kırmadan Yöntemleri

Geliştirme teknolojisinden güç alan Sayarlar Tesisat, her türlü tesisat arızasına pratik ve hızlı müdahale sağlamaktadır. Sayarlar Tesisat olarak hizmetinizdeyiz. Müşterilerimize en iyi hizmeti sunmaktan gurur duyuyoruz. Sizler için çalışmaktayız. Her gün gelişiyoruz. Uzun senelerden bu yana su kaçak tespiti konusunda hizmet sağlamaktayız. Şişli Su Kaçağı Böylelikle işinde deneyimli bir kadroyla, kapsamlı Şişli Su Kaçağı tespit ve onarım hizmetini sunmaktayız.

 

Su, boru hatları içerisinde farklı nedenlerden dolayı oluşan çatlak, delik veya bağlantı yerlerinde meydana gelen bozulmalar sonucu sızıntı yapmaktadır. Su sızıntısı ya da su kaçağı olarak adlandırdığımız bu sorun, ileride biz maddi ve manevi zararlara sürüklemektedir. Şişli Su Kaçağı Hizmetimizi almadan önce aklınızdaki sorunları kaldırmak istemekteyiz.

Şişli Su Kaçağını Tespit Ederken Kullanılan Ekipmanlar

Frekansları dinlemek için cihazlar kullanılmaktadır. Su borusu kaçaklarını tespit etmek için ses frekansı sensörlü işitme cihazı kullanılmaktadır. Duvarların ve tavanların ıslanmasına neden olan içme suyu sistemlerindeki sızıntılar, uzun süre fark edilmeden bırakılırsa yapılara zarar vermektedir. Bir dinleme cihazı tam yerini saptar, böylece sadece parazitin ortadan kaldırıldığı gereksiz maliyetleri ödemeniz gerekir. Su kaçağı dışındaki borulardaki anormallikleri tespit etmek için gerekli olan bir su kaçağı detektörüdür.

Şişli Su Kaçağı

 

Termal Kameralar; Kızılötesi kameralar, su kaçaklarını tespit etmekten çok yardımcı bir cihaz olarak kabul edilmektedir. Özellikle sıcak su borularının nereye aktığını gösterir ve yerden ısıtma sistemlerinin parke olmayan alanlarındaki kaçakları tespit etmek için kullanılmaktadır. Nem ölçer; duvarlar ıslak veya ıslaksa, yardımcı olarak bir nem ölçer kullanın. Uzman kadromuz evinizdeki nem ve rutubet problemlerini tespit etmek için bu cihazı kullanmaktadır. Kurulum dozaj pompası; Saf su borularındaki sızıntıları tespit etmek için yardımcı ekipman. Sızıntı tespiti sırasında kullanılmaktadır.

Şişli Su Kaçağı ihtiyacı duyduğunuzda neler yapabilirsiniz? Dilerseniz Sayarlar Tesisatın uzman ekibine aşağıdaki iletişim bilgilerinden tek tuşla ulaşabilirsiniz:

Şişli Duvar İçindeki Su Kaçağını Bulma

Kameralı su kaçağı tespiti yöntemi duvar içerisindeki borularda meydana gelen arızaların kolay bulunmasını sağlıyor. Temiz su ve kalorifer tesisat borularının döşeme altında yer alması, meydana gelen su kaçaklarının klasik yöntemlerle bulunmasını zorlaştırıyor.

Her su kaçağında su kaçağın oldu yerden dışarı çıkmıyor. Döşeme altından ya da duvar içerisindeki boşluklardan farklı alanlara sızan su kaçağın olduğu yerin tespitini zorlaştırıyor. Termal kamera cihazları ile bu tespitler uzman ekiplerimiz tarafından kolay yapılıyor.

Şişli Su Kaçağı Tespit Yöntemleri

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Firmamız, tüm hizmet türlerinde farklı yöntemleri kullanarak en iyi çözümleri buluyor. Su kaçağı tespitleri günümüzde kameralı cihazlar ile yapılıyor. Sorunun çözümü için kullanılan tespit yöntemleri farklıdır ve uzman ekiplerimiz sorunun yaşandığı yere göre yöntem tercihi yapıyor.

  • Kamera ile tespit,
  • Kırma yöntemi ile tespit,
  • Termal kameralı cihaz ile tespit,
  • Boru içerisine gaz göndererek tespit,
  • Nemli bölge tespiti,

Klasik yöntemlerle tam nokta tespiti daha zor olduğu için firmamız, kamera ile tespit yöntemini kullanıyor.

Şişli Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Kameralı Su Kaçağı Tespiti Binanızda su kaçağı olduğunu gördüğünüz zaman klasik yöntemlerle işlem yapmaya başladığınızda bazı yerlerde duvarın ve fayansların kırılması gerekiyor. Sayar tesisat firmasının tüm elemanları, müşterilere hizmet verirken kırmadan su kaçağı tespiti yapıyor.

Kameralı su kaçağı tespiti konutunuzda ya da iş yerinizde herhangi bir kırma işlemi yapmanıza gerek kalmayacaktır. Kırma yapmadan su kaçağı tespiti yapıldığı için tamir işlemlerinde tasarruf sağlayacaksınız.

Şişli Su Kaçağı

İstanbul genelindeki tüm müşterilerimiz, müşteri destek hattı telefon numaramız ve whatsapp numaramız üzerinden garantili hizmet talebinde buluyor. Profesyonel ekiplerimiz, garantili hizmet sunduğu için firmamız sektörde başarısını giderek artırıyor.

Sayarlar Tesisat olarak İstanbul’un her ilçesine servisimiz mevcuttur. Siz isteyin biz yapalım. Kırmadan dökmeden su kaçaklarını noktasal olarak tespit edelim.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis