Su Kaçak Tespit

Bahçelievler Kanal Görüntüleme

Su Kaçak Tespit biliyoruz ki tesisat arızaları günlük yaşantımızda sıklıkla karşımıza çıkabilecek detaylı problemlerdir. Kimi zaman arızanın boyutu küçük ve önemsiz olmakla birlikte zaman zaman da sizleri daha büyük arızalar sorunlar olur. Bu noktada önemli olan tesisat arızasının kaynağını ve sebebini doğru şekilde belirleyebilmektedir. Böylece doğru müdahalede bulunmak hem sorunu ortadan kaldırır hem de gelecekte daha büyük arızalar oluşmasına engel olur. Su Kaçak Tespit.

İletişim : 0 552 526 40 49                               0 552 010 58 30

Su Kaçak Tespit Nasıl Yapılır? Yararları Nelerdir

Su Kaçak Tespit

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılmaktadır?

Tesisatçı sağlam bir sızıntı bulmak için önce musluk suyunu kontrol eder, kaçak testi yapar ve problem varsa bir karoyu akustik dinleme cihazı ile tespit eder ve  sadece alan içinde tamir eder. Bu bölüm 2 yıl garantilidir.

Herhangi bir sorun tespit edilmediği takdirde Pimaş Boru Görüntüleme kamera sistemi devreye girecektir. Giderleri, lavaboları, küvetleri ve ana giderleri kontrol edin. Bir sonraki adım ise sıcak su kaçakları ve ısı yalıtım kaçaklarının termal kamera ile kontrol edilmesidir. Bu, sorunları bulmak için tüm sıhhi tesisat tekniklerini kullandığımız ve kusursuz hizmet sağlamak için bu tekniği kullanmak üzere eğitilmiş personelimiz olduğu anlamına gelmektedir.

Su Kaçak Tespit

Tesisatınızda herhangi bir sızıntı belirtisi görürseniz, uzak durun ve randevu almak için hemen 7/24 kaçak tespit şirketimizi arayın. Çok az maliyetle çözdüğümüz bir problem daha yüksek bir maliyetle büyütülmemelidir. 25 yıllık tecrübemizden yararlanın. Su Kaçak Tespit.

Birçok farklı su kaçağı türü ve farklı  belirtileri vardır. Örneğin;  suyun şiddetine bağlı olarak saf su sisteminin kaçağını tahmin edebiliriz. Ya da sızdıran pimaş serisini renginden ya da kokusundan tahmin edebilirsiniz. Su Kaçak Tespit. Çoğu kişi ve tesisatçı bu tahminleri yapar ancak sorunun tam olarak ne olduğu ancak  su kaçaklarını tespit eden bir cihaz kullanılarak anlaşılmaktadır.

Su Kaçak Tespiti Nasıl Yapılmaktadır?

Su kaçağı tespiti hakkında bilmeniz gereken bazı şeyleri açıklayayım. Birincisi, aşağı akan su sadece tatlı su borularından gelmiyor. Su Kaçak Tespit. İkincisi, temiz su sistemlerinden (hem sıcak hem de soğuk su), kanalizasyon sistemlerinden veya ısıtma sistemlerinden de su sızıntıları olur. Isıtma sistemlerindeki sızıntıları tespit etmek için termal kamera ve temiz su sesi cihazım var.

Su Kaçak Tespit

Termal kameralar ile su kaçağı tespiti genellikle sıcak su kaçağı ve kazan suyu kaçağı tespiti için yapılır. Çünkü kızılötesi kameralar akan suyun sıcaklığını da kaydeder. Su Kaçak Tespit.

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti Ve Tamiri

Sızıntıları zarar vermeden onarmak ancak kalorifer tesisatlarında kaçak olduğu zaman yapılır. İlaç olarak en kaliteli marka kombilerde sızdıran kimyasallar kullanılmaktadır. Su Kaçak Tespit.

Evlerde, işyerlerinde, okullarda, fabrikalarda, spor tesislerinde ve her yerde su kaçaklarının noktasal tamiri. Servis personelimiz, ekipmana zarar vermeden tamir etme konusunda geniş deneyime sahiptir. En ufak bir hataya bile izin vermeden %100 tespiti olur.

Su Kaçağı Tespiti Ve Kullanılan Tespit Makineleri

Sayarlar, tesisatınızdaki su kaçaklarını tespit etmeniz için ihtiyacınız olan tüm donanıma sahiptir. Teknolojiye bağlıyız ve hizmet sunuyoruz. Sorun giderme için kullanılan tüm ekipmanlar yüksek kalitededir. Bu sayede su kaçaklarını sorunsuz bir şekilde bulabilirsiniz. Ve en önemlisi, sızıntı damlasa bile kaçak arama kolayca olur. Su Kaçak Tespit.

Su Kaçak Tespit

Kaçak tespitinde en önemli sorun, tıkanıklığın tam yerinin tespit edilmesidir. Örneğin yerde bir su kaçağı varsa aynı ses duvarda da duyulabilir bu yüzden cihazın kalitesi kadar ustanın  tecrübesi de önemlidir. Deneyimli ustalar riskleri en aza indirir ve su kesintilerini tespit eder.

100% Kırmadan Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Kameralar kaçakları nasıl tespit eder? Kanalizasyon borularındaki kaçakların tespiti kameralı kameralar kullanılarak yapılmaktadır. Drenaj borusunu besleyen bir kamera,  kamera ekranında borudaki kusurları doğru bir şekilde gösterir. Su Kaçak Tespit. Kanalizasyon borularında  conta dökülmesi ve eğilme sorunları yaygındır. Ayrıca ezilme, çatlama, çatlama gibi kusurlar da meydana gelir. Kanalizasyon tesisatını kontrol ederken tüm detayları kontrol etmek için acele etmemeli, tüm detayları titizlikle kontrol etmelisiniz.

30 Dakikada Su Kaçaklarında %100 Çözüm

Mavi plastik boru, piyasadaki ilk  plastik borudur. Demir borular da zamanla paslanır bu nedenle su kaçağı ihtimali her zaman vardır. Zamanla paslanan borulardan evinize giren su da sağlık açısından tehlikelidir. Su Kaçak Tespit. Ayrıca kalitesiz malzeme kullanımı ve  çok yüksek su basıncına sahip kötü bitmiş armatürler boruların patlamasına neden olur. Su besleme sistemini tamamen değiştirmezseniz, bir basınç düşürücü takmak mantıklıdır.

Su Kaçak Tespit

Kalorifer tesisatındaki su kaçağını kapama

Anlamanız gereken ilk şey, ısıtma sisteminizde bir sızıntı olup olmadığını ve kombinizden sızıntı olup olmadığını kontrol ederek anlayabilirsiniz.

Kazan suyu neden azaltır? Isıtma sisteminin bir kısmı su sızdırıyor. Pek çok olası neden vardır, ancak en bariz olanı genleşme nedeniyle büzülme ve çatlamadır. Isıtma sistemlerinde kaçak giderici (kaplama sıvıları) kullanımında kendini kanıtlamış bir geçmişe sahip olan firmamız, kazan sistemlerindeki kaçakları kaçak tamir kimyasalları ile ortadan kaldırmaktadır.

Su kaçaklarını engelleyen kimyasal  hava ile temas ettiğinde kristalleşerek o kısmı bloke eder. Isıtıcı kaçak kapatma sıvısı uygulanmadan önce sistem temizlenmelidir. Tesisat temiz olmazsa petek tıkanır ve ısıyı düzgün dağıtamaz. Petekler sızdırmaz olsa bile 2-3 yılda bir temizlenmemelidir.

Su Kaçak Tespit

Firmamızdan detaylı bilgi almak için lütfen telefon ile bize ulaşınız. Kimyasalın asidik bir madde içermesi durumunda sistemde biriken çamur ve tortu aktifleşerek sistemin tıkanmasına neden olur. Kalorifer tesisatındaki su kaçaklarını %100 garanti ile kapatır. Üstelik bu hizmeti İstanbul’un her semtinde parça kırmadan, boruları dökmeden, sökmeden sunuyoruz.

Evim SİGORTALI Ne Yapmam Gerekir ?

Eviniz sigortalıysa su tesisatına cebinizden para çıkmadan su kaçak  tespiti ve tamiri yapabilirsiniz. Sigorta şirketleri ile iş birliği içinde kaçak tespit firması olarak İstanbul genelinde arıza tespit hizmeti vermekteyiz. Bu konuda ücretsiz bilgi için arayın.

Boru Hattı Kaçak Tespiti

Boru kaçak tespiti çalışması için arayabileceğiniz firmalar ve garantili bul-onarım işi için lokasyon fark etmeksizin aynı gün hizmet veren çözüm merkezi bulunmaktadır. Tesisatınıza zarar vermeden başka bir tesisat tamir ustası aramayın. Onarımlar bizim takdirimize bağlı olarak yapılacaktır. Çini ustası bulmaya gerek yok. Kırık fayanslar yine Sayarlar Tesisat tarafından oluşturulmaktadır. Tabii ki aracı veya taşeron kullanmıyoruz ve personelimiz bizimle çalışan sigortalı ve sertifikalı ustabaşılardan oluşuyor. Bir garanti ve memnuniyet sunduğumuzu bilerek içiniz rahat olsun. Evde kaçak tespit işinden iş yerinde kaçak tespit işine kadar lütfen telefonla bize ulaşın.

Tesisatçılık bilinçli müdahale ve özverili çalışma ile yapılması gereken bir meslektir. Bu işin ciddiyetini bilmeyen kişiler tarafından yapılırsa ileride  sorun teşkil edecektir. Bu nedenle birlikte çalışacağınız kişi ve kurumları dikkatli seçmeniz sizin için faydalı olur. Teknolojik gelişme ve değişimlere ayak uyduramayan, önemsemeyen bir firma batmaya mahkumdur.  İstanbul genelinde garanti kapsamındaki ekipmanlardaki sızıntıları bulmak ve onarmak için en son kurulum tekniklerini kullanıyoruz.

Derz Arası Boşluklardan Su Kaçırması

Derz arası boşluklardan su kaçırması problemi su kaçaklarında başımıza en sık gelen durumdur.  Bu boşlukların arasına sıvı derz uygulaması yapılmaktadır. Bu derz zamanla özelliğini yitirdiğinde fayans aralarından su kaçırmaya başlar. Alt katın tavanından su akmaya başladığında ilk yapmanız gereken derz arası boşluklarını kontrol edin. Fayans aralarını kontrol ederken yer süzgecinin kenarlarında boşluk kalmamasına dikkat etmelisiniz.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis