Su Tesisat Kaçağı

Beyoğlu Su Kaçağı

Su Tesisat Kaçağı. Sayarlar Tesisat’ın uzman ekibi olarak  öncelikle kanıt arar, sızıntıların nereden geldiğini görür ve müşteri şikayetlerini dinleriz.Ek olarak, ticari nem tayin cihazları da  dahil olmak üzere  tahribatsız kaçak dedektörlerinin çoğu bizim ilk tercihimizdir. Ayrıca, sızıntılara ne zaman erişileceğine karar verirken kamera sızıntı tespit yöntemini kullanır. Tüm yöntemleri bir çözüm önerisi olarak birleştirerek güvenilir işler ortaya çıkarabiliriz.

İletişim: 0 552 526 40 49                              0 552 010 58 30

Su Tesisat Kaçağı Nasıl Yapılır?

Sızıntıları bozmadan bulun. Her şirketin bir sızıntı bulma yöntemi farklıdır, bu nedenle fiyat değişiklik gösterecektir. Su kaçakları demontaj yapılmadan özel bir cihazla tespit edildiğinden iş kısa sürede kolayca tamamlanabilmektedir. Tüm müşterilerimize uygun fiyatlı kaçak tespit hizmetleri sunuyoruz. Bizden bir su kaçağını tamir etmemizi isterseniz, gerekli değerlendirmeleri yapıp gerekli onarımları gerçekleştireceğiz. İptal anında ödenecek ücret sadece onarım ücretidir. Uygun fiyatlı bir hizmet firması olarak su kaçaklarını zarar vermeden tespit ederek müşterilerimizin sorunlarına daha uygun maliyetli çözümler bulmalarına yardımcı oluyoruz.  Su Tesisat Kaçağı.

Sızıntı tespit raporu

Yetenekli ustalar ve bilgisayarlı kameralar kullanarak cihazınızla su kaçaklarını tespit edin. Önce profesyonel bir usta şikayetlerinizi dinleyecek, ardından sızıntı olup olmadığını kontrol edecektir. Bu ustalar, üstün nitelikli ustalarımızdan seçilerek 10 yılı aşkın tecrübesiyle evinize gönderilmektedir. Montajcılarımız sıfırdan yüksek kaliteli, yetenekli montajcılar üretir.

Ekibimiz temelleri o kadar iyi biliyor ki tesisat borularının nereye gittiğini tahmin edebiliyoruz. Müşterinin düşüncesini anlıyor ve yanlış teşhis koymamak için sızdıran noktayı onca zahmetten sonra buluyoruz. Su boruları genellikle sıcak su borularında patlar. Evdeki veya işyerindeki su  ve tesisat kaçaklarını zarar vermeden tespit edin. Bilgisayarlı bir sistem, su sızıntılarını zarar vermeden bulur.

Mutfakta Su Kaçağı Var

Mutfaklarında tesisat boruları tezgah altında, su tesisat boruları ise parke zemin altında olduğu için mutfaklarda su kaçaklarından dolayı su kaçağı bulmak diğer bölgelere göre biraz daha zordur. Sayarlar Tesisat ile kaçak tespit ederseniz parkeyi kırmadan, mutfak tezgahını kırmadan mutfakta bulabilirsiniz. İstanbul su kaçağı tespiti için bize ulaşın. Bu sorunları ortadan kaldırın. Su Tesisat Kaçağı.

Su Tesisat Kaçağı

Garantili Su Kaçak Tespiti

İstanbul’da 7/24 hizmet veren firmamız sıcak veya soğuk su tesisat borularında su kaçağının olduğu yerleri tespit etmektedir. En yeni sistem geliştirme cihazı, su sızıntılarının yerini tam olarak belirler. Borulardaki kaçakları tespit ederken artık  parkeyi kırmadan fayansların yerini tespit edebilirsiniz. İstanbul’da profesyonel kamera hizmeti veren mekanlarda su kaçağı tespiti çok kolaydır. Su Tesisat Kaçağı.

Su Kaçak Tespit Cihazı

Tesislerimizde kaçakları kolayca tespit edebilmek için kaçak dedektörleri kullanıyoruz. Evinizdeki sızıntıları bulmak için bir kaçak dedektörü kullanmanız gerekir. Sayarlar Tesisat olarak profesyonelliği ön planda tutuyor, kaçak tespiti  ve onarımı için gelişmiş ekipmanlar kullanıyoruz. Yerinde gelişmiş ekipman konuşlandırmak ve sızıntıları tespit etmek için yetenekli ustalara sahip olmak gerekir, aksi takdirde evlerin çökmesini önlemek imkansız olacaktır. Uzman ekip ve gelişmiş ekipmanlarla çalışıyoruz. Su Tesisat Kaçağı.

Görüntülü Su Kaçağı Bulma

Eviniz küflü, rutubetli veya ıslak olduğunda kaçak var demektir. Alt kat komşunuzun tavanına düşen su damlalarının evinizde bir sızıntı olduğuna işarettir. Sızıntı tespiti için kullanılan ekipmanlar, kaçak yeri ve alanına göre farklılık gösterir. Görsel bir sızıntı araştırmasında, önce borudaki veya drenaj borusundaki sızıntının yerini tespit ederiz, ardından hassas bir ölçüm aleti kullanarak yerini tam olarak belirler ve onarımları gerçekleştiririz. Tuvalet ve banyolarda ıslak zeminlerdeki su kaçaklarını bulmak için profesyonel hizmet vermekteyiz. Fayansları kırmadan ve su kaçaklarını fayansları çatlatmadan, dökmeden tamir edin.Tespit hizmeti veriyoruz. Su Tesisat Kaçağı. Su Tesisat Kaçağı.

Su Tesisat Kaçağı

Fayansın Altında Su Kaçağı

Sıhhi tesisat nozulları tipik olarak karoların altındadır ve bu borulardaki sızıntılar dışarıdan görülmez, bu nedenle sızıntıların karoların altından görülebilen X-ray cihazları ile tespit edilmesi gerekir. Banyo ve tuvaletlerdeki su kaçaklarını zarar vermeden tespit etmek için kurulum sağlıyoruz. .Yalnızca bir döşemeyi kırıp onarım işlemini başlatalım. Fayansların altından neden su sızıyor? Kanaatimizce bunun birden çok nedeni vardır. Öncelikle malzeme kalitesi veya ustanın hataları ön plandadır. Kötü İnşaattan Kaynaklanan Fayans Kanalizasyon Sızıntıları Firmamız evin herhangi bir yerindeki fayans kanalizasyon kaçaklarını bulur ve onarır.  Su Tesisat Kaçağı.

Kalorifer (Kombi Tesisatı) Tesisatlarında Kaçak Tespiti

 Elektronik hale gelen kombilerde arızalar daha karmaşıktır ve tespiti daha karmaşıktır. Bir ısıtma sistemi arızası durumunda, zamanında ve doğru sızıntı tespiti, zaman ve para kaybını en aza indirir ve arızanın artmasını önler. Hatalı sızıntı tespiti, yanlış borunun değiştirilmesine neden olur ve kombi ünitesinde su tüketiminin devam etmesine neden olur. Bu durumda müşterinin kazanı test panosu olacak ve tamir masrafları artacaktır.

Kazan üreticileri tesisatçıları, tesisatçılar da kazanları suçluyor. Kazan sistemlerinde kaçak bulma eğitiminin temel amacı, kazanın mekanik aksamlarında meydana gelen arızaları tespit edebilmektir. Kombi basınç göstergesindeki bir değişiklik, kazan sisteminde bir sızıntı olduğunu gösterir. Isıtma sistemlerinin karmaşıklığına ve arıza tespitinin zorluğuna örnek olarak fabrikadan yeni çıkmış bir kombide  su basıncının düşmesi ve kombi sisteminde yetkili bir kombi servisi tarafından tespit edilen bir arıza, sorunu çözümsüz hale gelir. Su Tesisat Kaçağı.

Tıkalı Boru Açma Kimyasalı

Firmamız insan sağlığını tehdit eden kimyasal ürünlerin kullanılmasını önermez! Bu ürünler kullanılırken çok dikkatli olunmalıdır! Kimyasal ile tıkalı boru açma işlemine başlamadan önce maske ve eldiven takmanız gerekir. Kimyasal lavabo açıcı cilde ve göze temas etmesi durumunda çok ciddi tehlike oluşturur. Ayrıca kimyasal lavabo açıcı kullanılırken ortaya çıkan buhar solunum yolu tahribatlarına neden olabilir. Bu nedenle ortamda bulunan pencerelerin mutlaka açık olması gerekir. Ayrıca ürünü kullanma talimatlarına uygun olarak uygulamanız gerekir.

Su Tesisat Kaçağı

Su Kaçağı Ücretlerini Sigorta Öder Mi ?

Beklenmedik anlarda ansızın meydana gelen su baskınları, siz evde uyurken bile başınıza gelir. Musluk altında ve dolap içinde bulunan su vanalarının patlaması sonucu evinizi su basar. Birde tesisatlarda beton altında oluşan arızlar vardır. Bunlar gözle görülmez fakat kısa sürede belirginleşir. Eviniz doğal afetlere karşı sigortalı olabilmektedir. Normalde sigorta şirketleri doğa afet sigortalarında su kaçağı ile ilgili madde var ise tüm arıza masraflarını kendisi yüklenir. Su Tesisat Kaçağı.

Zarar Vermeden Parkenin Altında Su Kaçağı Bulunabilir Mi ?

Su kaçağını ararken zeminden geçen boruların parke altından geçebileceği ihtimalini her zaman göz önünde bulundururuz. Parkenin altındaki naylon tabaka (şilte) ses yalıtımına neden olduğundan su kaçağını dinleyerek bulmak zordur. Fakat tam profesyonel ekibimiz, parkenin altından geçen boruları termal kamera ile görür. Termal kamera arızanın noktasını belirler ve parke zemin kaçağının olduğu kısma kadar sökülerek tamiratı yapılmaktadır.

Kameralı Su Kaçağı Tespit Fiyatları

Kamera ile su kaçağı tespiti ücreti işlemin içeriğine göre değişmektedir. Size ilgili su kaçağı araştırma ücretini göstereceğiz. İstanbul su kaçağı tespiti fiyatları  ve detaylı su kaçağı tespiti proses bilgisi için bize ulaşın. Mobil servis ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek uygun fiyatlı su kaçağı tespiti hizmeti sunacaktır. 2022 yılı kaçak tespit fiyatı her zamanki gibi uygun fiyatla gösteriliyor. Kamera sayesinde hızlı algılama, ekonomik sonuçlar ve zaman tasarrufu elde edersiniz. Sayarlar Tesisat su akışının nedenini tespit eden tüm cihazlara sahiptir. Ayrıca kameralarla su kaçağı tespiti için ideal paketler sunuyoruz. Bu, müşterilerimiz için en yüksek hizmet kalitesini elde etmemizi sağlar. Su Tesisat Kaçağı.

 

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis