Tesisat

Cevizlibağ Su Tesisatçısı

Tesisat işlemleri, sızıntılar veya yanlış montaj, boruların dış görünümü ile görülmesi kolay sorunlardır. Bu yüzden uzman ekibimiz gelişen teknolojiden faydalanarak, kameralı tıkanıklık görüntüleme ve robotla tıkanıklık açma cihazları kullanacaktır. Bunlar bir kabloya bağlı video kameralardır. Bir tesisatçı, kabloyu tahliye sistemi boyunca hareket ettirecektir. Bu, borunun başka türlü ulaşamayacakları kısımlarını görmelerini sağlar. Ardından, tıkanıklığı gidermek için hangi aletin en donanımlı olduğunu ve müdahale yöntemini belirlemekteyiz.

İletişim: 0 552 526 40 49                          0 552 010 58 30

Su Tesisat Hizmetleri Acil Servis Uygun Fiyat

Muayene ücretleri neden farklı? Google  arama motorunda arama yaparsanız birçok firma ve kişi arasındaki fiyat farkları kafanızı karıştırır. Sızıntı tespit ücreti işlemin yapıldığı sürece ve kullanılan malzemelere göre değişir, veremeyeceğiniz en düşük fiyatları verenler, vergi hırsızları, kurumlara değil de internet sitesi kurup hizmet sunan kişilere göre değişir bu kişiler özeldir. dükkanınız yoksa bir sorununuz olduğunda muhatap bulamazsınız. Bu durumda, yeni fiyatlar için başka bir şirketle iletişime geçmeniz gerekecektir. Çözüm Merkezimiz, algılama ve onarım konusunda bir yıllık garanti sunar. Tesisat.

Tesisat

 Elbette artık bilinçli olarak fiyata bakıp telefon görüşmesi yapan internet müşterileri  var ama müşteri istediği firmayı içeriğe göre karar veriyor. Referansı çok olan firmalar, müşterilerden olumlu yorum alan firmalar, sayfalarında yaptığı işi resimlerle anlatan firmalar tabi ki ilk tercihiniz olacaktır.9 aracımız var. Arttırdık ve müşterilerimiz çok memnun. Yoğun talep nedeniyle Pazar servisi için iki aracımız mevcuttur. Pazar günleri tüm servisler açıktır. Ancak bu  servis  için önceden rezervasyon yaptırmanız önerilir. Tesisat.

İstanbul Kaçak Tespit

Sayarlar Tesisat firması olarak sektöre birçok yenilik getirdik ve Türkiye’nin her yerine kapılarımızı açtık. Ticaret şehirlerimiz Adana, Bursa, Konya, Kütahya, Mersin, Malatya’dır.. Başka bir ilde yaşıyorsanız ve tespit hizmeti vermek istiyorsanız bizi arayabilirsiniz. Sızıntı bulmak için ekipmanın nasıl kullanılacağına dair eğitim çalışanlarımız tarafından ücret karşılığında verilmektedir. Bu eğitim sadece İstanbul dışındaki firmalara iyileştirme amaçlı verilmektedir. Tesisat.

Tesisat

Evdeki Su Kaçakları Nasıl Bulunmaktadır?

Cihaz olmadan evde su kaçaklarının yerini tespit etmek zor olabilmektedir. Ancak imkansızlıklar içinde kalmamak için kullanabileceğiniz birkaç yöntem var. Öncelikle  damlayan daireden sızıntının olduğu bölgeyi belirleyin, stetoskop veya gözlük kullanarak apartmanda tespit edilen sızıntının yerini dinleyin ve su sesi olup olmadığına bakın. Sızıntıdan geldiğini duydum. Bir stetoskop ile sızıntı olup olmadığını kontrol edin. Tesisat.

Su Kaçağı Tamir Ücreti Ne Kadar?

Su  kaçağı tamir ücreti ne kadar? Müşterilerin bize sorduğu en yaygın sorulardan biri, su sızıntısını tamir etmenin maliyeti nedir? Haklısın ama umarım sorunun ne olduğunu bilmeden bir onarım fiyatı tahmin etmenin imkansız olduğunu anlıyorsundur. Ancak sorun saf su borusunda ise  kaçağı tamir ettirmenin bedeli yüksektir. Bu fiyat nasıl değişiyor Fiyat işin zorluğuna göre değişiyor. Fiyatı etkileyen faktörleri aşağıda  sıraladık.

  • Boru hattı bir demir boru olduğunda
  • Boru hattında birden fazla sızıntı varsa
  • Mutfak veya banyo dolap altları gibi akması zor yerlerden olan su kaçaklarında,
  • Kanalizasyon borusunda kaçak varsa (çatlak veya kırık pimaş vb.)
  • Saf su hattı sızdırıyorsa ancak merkezi konumdaysa ve birden fazla işlem gerektiriyorsa

 Sayarlar Tesisat, yapılan tüm onarımlar için en az bir yıl yazılı garanti vermektedir.

Sızıntıları zarar vermeden bulmak tüm tesisatçılar için bilinen bir süreçtir. Ancak her ustanın elinde makine ve yeterli teknik donanım olmadığı için çok fazla söküm ve maliyet içeren uygulama aşamasında klasik yöntemlerle aynı şekilde çalışmaktadır. Ne yazık ki, bu su sızıntılarını tespit etme yöntemlerinin modası geçmiş durumda. Günümüzde çoğu insan, su kaçağı durumunda kendilerine yardımcı olan birkaç tesisat makinesine sahiptir. Müşterilerimizin su kaçaklarında yardımcı olacak tüm makine ve ekipmanlara sahibiz. Bu sayede müşteri işlemleri iflas veya eksiklik olmadan sanal olarak çözümlenmektedir. Su kaçağı, bir su borusundaki veya doğrudan ana boru hattındaki bir kırılma veya çatlaktan kaynaklanan bir su sızıntısıdır. Su kaçağı  bir binada olmaması gereken  istenmeyen bir durumdur.

Tesisat

 Kaçak tespit ücretleri yüklenici firma tarafından verilen hizmete göre değişmektedir. Örneğin su kaçağı incelemesi için 100 TL (firma olmasa bile) ücret alan bir firma ile 200 TL ücret alan bir firma arasındaki farktan bahsetmiştim.

 Kamera ile su kaçağı tespiti 

 Kamerada su kaçağı tespiti uygularken. Çatlak olup olmadığını kontrol etmek için boruya bir kamera beslenir. Muayene sırasında çatlaklar ve kırıklar tespit edilir. Sızıntının tam yerini belirlemek için görüntüleme teknikleri kullanılır. Kameralı kaçak tespit fiyatını düşünürken işletmelerin kullandığı cihazları da göz önünde bulundurmalısınız. Verilen hizmetlere su kaçağı tespiti için ne kadar harcandığı düşünülürse fiyat çok da ucuz değildir. Fiyatlar ancak istisnai durumlarda yükselebilmektedir. Profesyonel hizmet sunan 10 firmadan 8’i kamera kaçak tespiti için bir apartman dairesi için yaklaşık 150 veya 200’e mal oluyor. İş yerinde ise bu durum 250 ile 300 arasında değişmektedir.

Tesisat

Evinize gelen personelin sızıntıyı fark edebilmesi ve firma garantili hizmet verebilmesi için ekipmanlara özel dikkat gösterilmelidir. Firma olarak garanti hizmeti veren firma ve iyi bir garanti hizmeti veren firma güvenilen en popüler firmalardan biri haline gelmiştir. Başarı oranlarına ulaşan etkili hizmetlerle yalnızca kaliteli şirketler zamandan ve paradan tasarruf sağlar. Dinleme cihazları, pimas görüntüleme cihazları, termal kameralar gibi akustik olarak  kullanılan cihazların teknik cihazlar olması su kaçaklarını bulmanıza ve onarım sürecini ilerletmenize yardımcı olacaktır. Alanında uzman personelimiz tarafından verilen hizmet oldukça kalitelidir.

 Su Kaçağı Belirtileri

 1) Musluğu kapattığınızda su saati dönüyorsa ve kullanmak için çok fazla su ödüyorsanız su kaçağı var demektir.  2) Banyo tadilatından sonra tavanın altından zeminden su damlıyorsa veya ıslak veya kuru zeminde  su birikintileri varsa su kaçağının  işaretidir.  3) Duvarda nem veya rutubet varsa su kaçağı meydana gelir. su kaçağı tespiti

 Su kaçağı olduğu anda fark edilirse hem maddi hem de manevi olarak tamir edilmesi çok önemlidir. Kabarık tavanlar ve su kaçakları ile ilgili şikayetler kolayca tespit eder. Kötü kokulu apartmanlar, rutubetli duvarlar ve  küf sorunları diğer belirtiler arasındadır. Spot kaçak tespiti profesyonel yardım gerektirir. Önceden, bir karoyu kırmak onu tespit etmek için yeterliydi. Bir sızıntı bulunursa, kiremit çatlar. Artık onlara ihtiyaç duymadan kolayca bulabilirsiniz.

Kırmadan Su Kaçağı Bulunur Mu?

 Yeni nesil cihazlar su kaçağı olsa bile kırılmadan tamir eder. Ancak yapısı hakkında kesin bir cevap verebilmek için lokalizasyon ve arazide gözlem  şarttır. Yoncu montaj ekibimiz sitenizdeki sorunu inceler, tespitini yapar ve  en güvenilir kurulum süreci hakkında bilgi verir. Bazı durumlarda çalışma süreklidir ve diğer durumlarda yapıya bağlı olarak küçük lokalize kesikler vardır. Sıhhi tesisat şirketiniz olarak önceliğimiz, eviniz bir moloz yığınına dönüşmeden sonuç almaktır. Tüm tesisat şirketleri kamera ekipmanı kullanmaz. Hizmet almadan önce yaşadığınız sorun için teknik aletler kullanan bir yerden işçilik hizmeti almalısınız.Aynı sorunu bir daha yaşamamak için profesyonel bir firma tercih etmenizde fayda var.Önemli. Müşterilerimizin bize geldiklerinde yaşadıkları en büyük memnuniyetsizlik budur. Daha önce  aynı lokasyonda sorun yaşayıp tekrar aynı hizmeti alan bir müşterim var.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis