Uğur Mumcu Mahallesi Su Kaçağı

Uğur Mumcu Mahallesi Su Kaçağı

Uğur Mumcu Mahallesi Su Kaçağı arızası şikayetiniz var ise göz ardı etmeden ve vakit kaybetmeden alanında uzman Sayarlar Tesisat’a ulaşabilirsiniz!

Uğur Mumcu Mahallesi Su Kaçağı

Evinizde veya iş yerinizde su kaçağı olması, kendiniz halletmeniz gereken bir durum olsa bile, baş edilmesi hoş ve kolay bir durum değildir. Peki ya örneğin üst kattaki bir daireden sizin dairenize su kaçağı olursa? Bu durumda yapmanız gerekenler nedir ve kim sorumludur?

Üst Kattaki Daireden Su Sızıntısından Kim Sorumludur? Uğur Mumcu Mahallesi Su Kaçağı Bu, özellikle ev sahipleri, emlak yönetim şirketleri ve ev sigortası şirketleri dahil olmak üzere ticari kaçak tespiti yaptığımız için kaçak tespit işimizi yaparken düzenli olarak sorulan bir sorudur.

Aniden bir “tavan sızıntısından” nemli bir nokta (veya damlayan su) görürseniz, bu aslında bir su sızıntısı olmayabilir, bir dökülme veya kazara hasar da olabilir (örneğin bir musluğu çalışır durumda bırakmaktan).

Su Kaçağı Tespiti

Göz önünde bulundurulması gereken diğer bir nokta da, su kaçağının olağan belirtilerinden bazılarının dairelerde tespit edilmesinin daha zor olduğudur.

Uğur Mumcu Mahallesi Su Kaçağı

Görünür İşaretler – Tavanınızı görebilirsiniz

Akan Su Sesi – Çoğu zaman yalıtım bu gürültüyü bastırabilir

Kazanın /Doğalgazınızın Basıncı Kaybetmesi – Kendi kazanınızda sızıntı olasılığı daha düşüktür

Artan Su Faturası – sizinkinde görünmesi pek mümkün değil, kaçağın olduğu dairede meydana gelir

Yüksek Nem / Yoğuşma

Yapısal Değişiklikler

Güçlü Küf Kokuları

Küf Görünüşü

Düşük Su Basıncı

Duvarlarda veya Tavanlarda Lekeler

Yani, görebileceğiniz gibi, üst kattaki bir daireden su sızıntısı söz konusu olduğunda, tavandaki su hasarıyla ilgili bu yararlı işaretlerin çoğu muhtemelen bir evde veya başka bir mülkte olduğundan daha az nettir.Uğur Mumcu Mahallesi Su Kaçağı

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Üst Kattaki Daireden Su Sızıntısı Durumunda Ne Yapmalısınız? Her şeyden önce üst kattaki bir daireden su kaçağı olsa dahi su kaçağına göz yummayın. Özellikle yukarıdan gelen sızıntılarda oradan ayrılmak riskli olabilir. Doğru kişilerle görüştükten sonra su sızıntılarının tam olarak nerede olduğunu kimse bilmiyorsa, bizim gibi profesyonel bir kaçak tespit firmasından destek aldığınıza emin olun. Üst kattaki bir daireden su sızıntısı da dahil olmak üzere her türlü binadaki sızıntıları bulma konusunda uzmanız.

Uğur Mumcu Mahallesi Su Kaçağı

Uğur Mumcu  Mahallesi Su Kaçağı şikayetinize en iyi çözümü sunacak olan firma Sayarlar Tesisat ile vakit kaybetmeden iletişime geçebilirsiniz.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis