Yakuplu Mahallesi Su Tesisatçı

Esentepe Mahallesi Su Tesisatçı

Yakuplu Mahallesi Su Tesisatçı

Yakuplu Mahallesi Su Tesisatçı evlerimizde bulunan sayaçtan ve diğer sistemlerden bağımsız olarak kullanma alanlarına kadar devam eden boru donanımları ve aygıtlara su tesisatı demekteyiz.

Yakuplu Mahallesi Su Tesisatçı

Yakuplu Mahallesi Su Tesisatçı uyulması gereken bazı kurallar vardır. Gerekirse su tesisatlarında, sayaç yönünde suyun boşaltılmasını sağlamak amacıyla yatay borulara %1 eğim vermek gerekir. Temiz su tesisatlarında kullanılan borular, termoplastik (polipropilen) borular olmaktadır. Borular diş açtığı zaman dişlerin bozulmaması için pafta lokmaları sık sık yağlanmaktadır. Su, boru hatları içerisinde farklı nedenlerden dolayı oluşan çatlak, delik veya bağlantı yerlerinde meydana gelen bozulmalar sonucu sızıntı yapar. Su sızıntısı ya da su kaçağı olarak adlandırdığımız bu sorun, ileride biz maddi ve manevi zararlara sürükler.

Tuvalet Tıkanıklığı Neden Olur?

Tuvalet tıkanığı herkesin başına gelebilecek bir sorundur. Oluşma nedenleri oldukça basittir. Sizler endişelenmeyin Türkiye’nin tesisat lideri Sayarlar Tesisat; tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan dökmeden tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar. Kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder. Profesyonel hizmet almak bizimle çok kolay.

  • Gidere atılan ıslak mendiller
  • Tuvalet kağıtlarının büyük parçaları, Kağıt havlu
  • Yabancı cisimlerin içine kaçması
  • Kedi kumu, çiçek toprağı vb
  • Alçı, çimento gibi malzemler tuvaletinizi tıkayabilir.

Kırmadan tuvalet açma işlemine neden olan tuvalet tıkanıklıkları çeşitli sebeplerden ötürü meydana gelebilmektedir. Tuvaletlere atmakta olduğunuz kâğıt, peçete, ped, çeşitli cisimler, saç ve kıl gibi atıklar tıkanmalara yol açmaktadır. Bunun yanı sıra tuvaletlerin yapım aşamasında yapılan yanlış uygulamalar, montajlama hataları, içeride bırakılan inşaat kalıntıları da zaman içerisinde tıkanmalara yol açabilmektedir. Tıkanmaların bir başka sebebi ise eskimiş ve zarar görmüş gider boruları olabilmektedir. Kanalizasyona bağlı olan giderlerde tıkanma yaşanması, tuvaletlerde büyük çapta sıkıntılara yol açabilmektedir.

Yakuplu Mahallesi Su Tesisatçı

Yukarıda saydığımızın aksine başka tıkanıklık nedenleri de olabilir. Bizler bu nedenle kameralı cihazlarımız sayesinde nedenin ne olduğunu kolayca tespit ediyoruz.

Bizler Sayarlar Tesisat Ailesi olarak sorunlarınıza uygun çözümler getiriyoruz. %100 memnuniyet garantisi için bizlere whatsapp üzerinden ulaşmanız, aramanız ya da çağrı bırakmanız yeterlidir.

İstanbul’un her iki yakasında ve tüm ilçelerinde 7/24 aktif olan Sayarlar Tesisat için iletişim bilgilerimiz.

Telefon 0(542) 125 58 30. Whatsapp iletişim hattımız 0(552) 010 58 30

Yakuplu Mahallesi Su Tesisatçı

1.3/5 - (3 Puan)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis