Yavuz Selim Mahallesi Su Tesisatı

Yavuz Selim Mahallesi su tesisatı ile ilgili tüm sorunlar için Sayarlar Tesisatının üstün hizmetine güvenebilirsiniz. Tüm tesisat sorunlarınız da sizlere ekonomik fiyatlarla çözüm sunacak uzman teknisyenlerimize telefon ve whatsapp hattı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yavuz Selim Mahallesi Su Tesisatı

Yavuz Selim Mahallesi Su Tesisatı Uygun Fiyat Garantisi

Su, boru hatları içerisinde farklı nedenlerden dolayı oluşan çatlak, delik veya bağlantı yerlerinde meydana gelen bozulmalar sonucu sızıntı yapar. Su sızıntısı ya da su kaçağı olarak adlandırdığımız bu sorun, ileride biz maddi ve manevi zararlara sürükler.

Robotla Pimaş Açma

Pimaş tıkanıklığı açma işlemlerinde eski zamanlarda fayanslar kırılıp boru sökülerek tıkanıklık açma çalışmaları yapılırdı. Bu durum uzun ve yorucu bir süreç gerektirirdi. Ayrıca tıkalı pimaş borusu çoğu zaman tek seferde bulunamazdı ve çalışmalar sonuçsuz kalabilmekteydi.

Yavuz Selim Mahallesi Su Tesisatı Kameralı tıkanıklık açma çalışmalarında ise; kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içi görüntüleme yapılır. Görüntülü tıkanıklık açma çalışmaları sırasında, pimaş borusu içindeki yağlanma gibi olumsuz durumlar da tespit edilebilmektedir. Pimaş borusunun yağlanması genellikle mutfak lavabosundan kaynaklanan bir sorundur. Özellikle bulaşık yıkanırken lavabo giderine giren yağ, pimaş borusunda yağlanmalara sebep olur.

Yavuz Selim Mahallesi Su Tesisatı

 

Firmamız, çıkacak tüm onarım çalışmalarını kendi bünyesinde barındırdığı onarım ekiplerine yaptırmaktadır. Onarım ekiplerimiz, tuvalet veya banyonuzdaki klozette onarım işleri tamamlanır. Sonrasında tertemiz olarak kullanıma hazır bir şekilde sizlere teslim ederler.

Firmamız robotla pimaş açma işlemlerinde kesin sonuç elde etmektedir. Ayrıca firmamız tarafından kullanılan teknoloji sayesinde kırmadan tıkanıklık açma işlemi gerçekleştirilmektedir. Pimaş tıkanık durumu çoğu zaman, pimaş borusuna giren yabancı cisimler yüzünden tıkanır. Bu gibi durumlarda robotla tıkanıklık açma işlemi gerçekleştiririz.

Kurumsal firmalar aracılığı ile alacağınız tıkanıklık açma hizmeti son teknoloji ile tasarlanan modern cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlar detektörlü ya da kameralı olarak tasarlanmış cihazlardır. Bütün gider borularınızda meydana gelen tıkanıklıklar için kullanılabilen modern cihazlarla işlem yapan ve alanında uzman ekipler işlemlerini oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedirler.

İstanbul’un her iki yakasında ve tüm ilçelerinde 7/24 aktif olan Sayarlar Tesisat için iletişim bilgilerimiz.

Yavuz Selim Mahallesi Su Tesisatı

Telefon 0(552) 526 40 49.  Whatsapp iletişim hattımız 0(552) 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis