Yayla Mahallesi Su Kaçağı

Yayla Mahallesi Su Kaçağı

Yayla Mahallesi Su Kaçağı tespiti yapmakta deneyimli ve sık sık tercih edilen, güvenilir firma olmaktan Sayarlar Tesisat olarak gurur duyuyoruz!

Bilirsiniz ki borularınızın sızdırmasının birçok nedeni olabilir. Ve ev sahiplerinin bir sızıntının yol açabileceği hasarı anlamaları ve bunu göz ardı etmemeleri çok önemlidir. Başta borular olmak üzere çeşitli sıhhi tesisat musluklarından sızıntı, günümüzde evlerimizdeki suyun ana nedenlerinden biridir. Bu yazımızda, borularda sızdırmanın ana nedenlerine ve bunun olmasını kendi müdahaleleriniz ile nasıl önleyebileceğinize bakacağız.

Yayla Mahallesi Su Kaçağı

Kırmadan Su Kaçağı Tespiti

Su borularının sızdırma nedenlerinden bazıları şunlardır:

  • Sıcaklık değişiklikleri: Borular yılın daha soğuk aylarında donarak büzülmelerine neden olabilir. Su daha sonra borulardan geçtiğinde genişler ve sızıntılara yol açabilecek boşluklara neden olur.
  • Sert – Kireçli Su: Sert sudaki mineral birikintileri altyapının iç kısmına yapışır ve malzemeyi zayıflatır. Bazı borular, döşemenin altına, duvarların arkasına ve kanalizasyon hatlarına sızan iğne deliği sızıntılarına neden olur. Kalsiyum ve magnezyum birikmesi sonunda çatlamaya, tıkanmaya ve yedeklemelere neden olabilir.Yayla Mahallesi Su Kaçağı
  • Bozulma: Sıhhi tesisat sisteminiz eskidikçe, pas ve diğer korozyon türleri evinizdeki boruları aşındırabilir ve sonunda suyun kaçması için bir açıklık oluşturabilir.
  • Kötü işçilik: Su borularınızın montajı veya bakımı işini deneyimsiz veya vasıfsız bir tesisatçı yaptıysa, bağlantılar yeterince sıkı değilse veya yanlış malzemeler kullanılmışsa, bu durum sızıntı sorunlarına yol açabilir.
  • Tıkanmalar: Saç, kir ve yağın tümü giderinizi tıkamada rol oynayabilir. Lavabo, duş ve tuvaletleriniz normalden çok daha yavaş boşalıyorsa, giderlerinizin tıkandığını fark edebilirsiniz.

Kameralı Su Kaçağı Tespiti

Bir su borusunu bilgi veya deneyim olmadan tamir etmeye çalışmak daha fazla hasara yol açabilir. Sorunu kendi başınıza çözme konusunda deneyimli veya emin değilseniz profesyonel bir tesisatçı çağırmak genellikle en iyisidir. Bir profesyonel tarafından uzun vadeli bir çözüm uygulamadan önce sizi kısa vadede toparlayabilecek basit, geçici bir düzeltmeye ihtiyacınız varsa, o zaman piyasada size yardımcı olacak bir dizi malzeme ve çözüm vardır. Yayla Mahallesi Su Kaçağı

 

Peki ya su kaçağı yapan bir su borusunu değiştirmenin maliyeti nedir? Tesisat sistemini değiştirme maliyetini etkileyen ana faktörler şu şekilde belirlenir:

  • Boru uzunluğu
  • Boru tipi
  • Tesisatın konumu

Yayla Mahallesi Su Kaçağı arıza taleplerinize konum veya saat fark etmeksizin Sayarlar Tesiast olarak destek sağlıyoruz. İhtiyaç duyduğunuz anlarda bize ulaşarak, destek talep edebilirsiniz.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis