Yayla Mahallesi Tıkanıklık Açma

Yayla Mahallesi Tıkanıklık Açma

Yayla Mahallesi Tıkanıklık Açma işlemine acil ihtiyaç duyuyor olabilirsiniz. Böyle zamanlarda kime ulaşacağınızı bilmemek sizler için kafa karıştırıcı olabilir.

Tıkanmalar olur. Aslında, birçok evde o kadar düzenli oluyorlar ki, kaçınılmaz bir baş belası olarak görülüyorlar. Ama neden bu kadar kaçınılmazlar? Kanalizasyonlarınızda birikmenin en yaygın nedenlerinden bazıları yağ, kir, saç, sabun, mineraller ve gıda parçacıklarıdır. Yayla Mahallesi Tıkanıklık Açma Peki, bir tahliye yavaş akmaya başladığında veya geri geldiğinde ne yapılmalı? Deneyimli tesisatçılarımız, sorunu kendiniz çözmek için yapabileceğiniz birtakım şeyleri sizler ile paylaşıyor.

Yayla Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tıkanan lavabo, mutfak lavabosu olabilir. Böyle zmanalarda Yapılması gereken en basit şey, tahliye kapağını kaldırmak veya çıkarmak, eğer mümkünse tabii.Yayla Mahallesi Tıkanıklık Açma Ardından tahliyenize sıkışmış olan her şeyi çıkarmaktır. Kanalizasyona düştüğünü gördüğünüz daha büyük moloz veya duvar döküntüleri gibi parçalar bazen elle temizlenebilir. Bu işe yaramazsa, bir pompa deneyebilirsiniz.

Tıkanıklık Açma

Bir Tesisatçı Yılanı Kullanın: Yerel hırdavatçınıza veya yapı market mağazalarına gidin ve bir tesisatçı yılanı alın. Burgu, drenaj yılanı olarak da adlandırılmakta olan bu alet kullanımı bazen işe yarayabilen ve kolay bir yöntemdir. Sadece burguyu borudan aşağı itin. Çizginin sonuna geldiğinizde, onu tekrar yukarı çekin ve onunla birlikte birikintileri ve tıkanıklıkları tekrar yukarı çekecektir. Böylelikle tıkanıklığınız açılmış olur. Fakat unutmayın ki bu tarz aletler her zaman işe yaramayacağı gibi, tıkanıklığı daha da derine iterek tıkanıklık arızasının boyutunu dönülmesi zor bir hale sokabilir.

Yayla Mahallesi Tıkanıklık Açma

Kimi zaman internet üzerinde araştırarak bulabileceğiniz doğal malzemelerden oluşan tıkanıklık giderici solüsyonlar vardır. Bunlara alternatif olarak marketlerde satılan lavabo açıcıları da tercih edebilirsiniz. Bir bardak karbonatı gidere dökün, ardından bir bardak sirke ekleyin. Bazen hemen köpürdüğünü görebilirsiniz. Karışımın işe yaraması için giderlerinizi on dakika kendi haline bırakın ve geri döndüğünüzde tıkanıklığı gidermek için gideri sıcak suyla yıkayın.

Robotla Tıkanıklık Açma

Bu yöntemler acil durumlarda işe yarayacaktır. Ancak giderlerinizin temizlendiğinden %100 emin olmanın tek yolu, bunu sizin yerinize yapması için bir profesyonel tesisatçıdan yardım almaktır. Kimyasal temizleyiciler zamanla borularınızı aşındırır. Hatta yukarıda belirttiğimiz aletlerin yanlış kullanılması, başladığınızdan daha fazla hasara neden olabilir.

Yayla Mahallesi Tıkanıklık Açma

Sizler de lavabo tıkanıklığı, mutfak gideri tıkanıklığı, tuvalet tıkanıklığı, apartman gideri tıkanıklığı gibi şikayetlere mi sahipsiniz? O zama hiç vakit kaybetmeden alanında uzman ve tecrübeli ekibe sahip Sayarlar Tesisat’a ulaşabilirsiniz.

Yayla  Mahallesi Tıkanıklık Açma işlemleri için hemen bizi arayın.

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis