Yedikule Mahallesi Tıkanıklık Açma

Yedikule Mahallesi Tıkanıklık Açma

Fatih Yedikule Mahallesi Tıkanıklık Açma. Kanalizasyon ve borulardaki tıkanmış alanları tespit etmek için son teknoloji bilgisayarlı kamera ekipmanı kullanıyoruz ve tıkanıklık ekipmanı için kalıcı, uygun maliyetli bir çözüm sağlamaktayız. Basit planlar ve uygun fiyat politikaları, mümkün olduğunca basit ve anlaşılan hale getirmektedir. Bir daha hiçbir şeyin ters gitmeyeceğinden emin olmak için tüm işlerimizi %100 Memnuniyet Garantisi ile desteklemekteyiz.

Eviniz nerede olursa olsun sizi arayan ilk firma biz olalım. Şansınız varsa, tıkanıklığı evde geçici olarak giderebilirsiniz. Fakat daha sonra bu sorunları istemiyorsanız bizi arayın. Daha fazla maliyetli işlemlerden kendinizi koruyun. En küçük hatlarda bile detaylı bir şekilde çalışan teknisyen ekibimiz, müşterilere sadece finansal olarak yardımcı olmakla kalmamaktadır. Aynı zamanda temizlik gibi kritik konuları da büyük bir titizlikle ele almaktadır.

Yedikule Mahallesi Tıkanıklık Açma

Yaşam alanlarımızda en sık karşılaştığımız sorunlardan biri tıkanıklıktır. Mutfaklar, tuvaletler, lavabolar ve banyolar dahil olmak üzere evinizin her yerinde bulunurlar. Evinizin neresinde olursanız olun, İnönü mahalle bloke kaldırma hizmetini ilk arayan siz olun. Tıkanmalara, kullanılmış tuvalet kağıdı, banyo malzemeleri, çocuk bezlerinin tuvalete atılması, kazara nesnelerin, dokuların ve saçın düşmesi neden olmaktadır.

Evde Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılmaktadır?

Tıkanıklık çok büyük değilse borulara zarar vermeden evde kendiniz açabilirsiniz. Bunun için şunları yapabilirsiniz: Bir tuvalet pompası alın ve temizlemeye çalışın. Pompa ile çalışırken klozetin suyla doldurulması gerektiğini unutmayın. Pompa sıkışırsa bir tel askı kullanılabilir. Bunu yapmak için, kelepçeyi düğümden çözün ve düz bir bastona çevirin. Kancanın etrafına çok kalın olmayan bir bez bağlayın ve askıyı klozetin üzerine yerleştirin. Sıkışmayı gidermek için ileri geri hareket ettirin. Askının ucundaki bez, sıkışan malzemenin boruya zarar vermeden dışarı atılmasına yardımcı olur. Tabii klozet boşluğunu da boşaltmaktadır.

Yedikule Mahallesi Tıkanıklık Açma

Bunun için bir çay bardağı karbonatı tuvalete dökün ve bir süre bekleyin. Sonra bir çay kaşığı sirke dökün. Kimyasal bir reaksiyon klozetin şişmesine ve köpürmesine neden olur. Aspirasyondan önce 1-1,5 saat bekleyin. Sirke ve kabartma tozu karışımı, tıkanmaya neden olan organik bileşikleri gevşeterek borunun daha kolay akmasını sağlayacaktır. Tıkanma devam ederse aynı karışımı uygulayın ve bir gece bekletin. Diğer bir yöntem ise bulaşık sabunu kullanmaktır.

Fatih Yedikule Mahallesi Tıkanıklık Açma Telefon:0 542 125 58 30

Yedikule Mahallesi Tıkanıklık Açma WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis