Yeniköy Mahallesi Su Tesisatı

Yeniköy Mahallesi Su Tesisatı konusunda uzman ekibimizle sizlere en ince ayrıntısına kadar destek olmaktan mutluluk duymaktayız. Sayarlar Tesisat ailesi olarak sorunlarınızı en ucuz maliyet ve en kaliteli malzemeler kullanarak çözmekteyiz. Anadolu Mahallesi Su Tesisatı Hizmetimizi almadan önce aklınızdaki sorunları kaldırmak istiyoruz. Hizmet sonu sürpriz bir fatura ile karşılaşmayacağınıza garanti ediyoruz.

Yeniköy Mahallesi Su Tesisatı

Ödeyeceğiniz rakamlar, emin olun ki çok uygun. Su tesisatı bulunduğu yapının temelini oluşturmaktadır. Eğer tüm mekanınız zarar görsün istemiyor iseniz su tesisatını yaptırırken oldukça dikkatli olmanız gerekir. Büyük titizlik ile yapılmalıdır.

Yeniköy Mahallesi Su Tesisatı

Yeniköy Mahallesi Su Tesisatı Robotla Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Pimaş tıkanıklığı açma işlemlerinde öncelerde  fayanslar kırılıp boru sökülerek tıkanıklık açma çalışmaları yapılırdı. Bu durum uzun ve yorucu bir süreçti. Ayrıca tıkalı pimaş borusu çoğu zaman tek seferde bulanamadaığında çalışmalar sonuçsuz kalmaktaydı.

Sayarlar Tesisat robotla pimaş açma işlemlerinde %100 kesin sonuçlar elde ediyoruz. Üstelik firmamız tarafından kullandığımız teknolojiler sayesinde kırmadan tıkanıklık açma işlemi gerçekleştiriyoruz. Pimaş tıkanıklığı çoğu zaman yabancı cisimler yüzünden gerçekleşir. Bu gibi durumlarda robotla açma işlemi gerçekleştirilir.

Kameralı tıkanıklık açma çalışmalarında kameralı görüntüleme cihazı ile pimaş borusunun içi görüntülenir. Görüntülü tıkanıklık açma çalışmaları sırasında, yağlanma gibi olumsuz durumlar da tespit edilebilmektedir. Borunun yağlanması genellikle mutfak lavabosundan ortaya çıkan bir sorundur. Özellikle bulaşık yıkanırken lavabo giderine giren yağ, borusuda yağlanmaya sebep olur.

Yeniköy Mahallesi Su Tesisatı

Yeniköy Mahallesi Su Tesisatı ile Sayarlar ailesi, çıkabilecek tüm onarım çalışmalarını bünyesinde barındırdığı ekiplere yaptırmaktadır. Ekiplerimiz, tuvalet ve banyonuzdaki klozette tamirat işlerini tamamladıktan sonra temiz şekilde kullanıma hazır bir olarak sizlere teslim ederler. Profesyonel firmalar aracılığı ile alacağınız tıkanıklık açma hizmeti son teknolojik, modern cihazlar aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. Bu cihazlar dedektörlü ya da kameralı olarak tasarlanmıştır. Tüm giderlerde meydana gelen tıkanıklıklar için kullanılabilen modern cihazlarla işlem yapan bununla birlikte kendi alanlarında uzman ekipler işlemlerini oldukça kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedirler.

İstanbul’un her iki yakasında ve tüm ilçelerinde 7/24 aktif olan Sayarlar Tesisat için iletişim bilgilerimiz.

Yenköy Mahallesi Su Tesisatı

Telefon 0(552) 526 40 49

Whatsapp iletişim hattımız 0(552) 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Karataş Su Tesisatçısı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis