Yeniköy Su Tesisatı

 Yeniköy Su tesisatı ve İstanbul genelinde yılların getirdiği tecrübemiz ile aralıksız devam eden çalışmalarımızla; siz değerli müşterilerimize %100 kalıcı çözümler üretiyoruz.

Yeniköy Su Tesisatı

Yüksek gelen su faturalarınızdan bıktınız mı? Çözüm Sayarlar Tesisat. Son teknolojik bilgisayar destekli kameralı cihazlarımız tesisatınız da bulunun çatlak ve su kaçaklarını noktasal olarak tespit eder. Yeniköy Su Tesisatı Sizleri gereksiz kırma işlemleriyle uğraştırmadan en ekonomik çözüm yolunu sağlanmasını garanti eder. Bu hizmetimizden sonra sizlere şikayete gelen komşularınız teşekkür etmek için sizlerle iletişime geçecektir.

Yeniköy Su Tesisatı

Sayarlar Tesisat olarak kendimize güvenimiz yıllardır sektörde hizmet veren profesyonel teknisyenlerimiz den kaynaklanmaktadır. İstanbul’un iki kıtası ve tüm ilçelerinde hizmet vermeye devam eden Sayarlar Tesisat, Yeniköy Su tesisat hizmeti vermek için 7/24 aktif bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Hijyenin insan sağlığının önemini anladığımız korona döneminde ortaya çıkan suyun değerini anlıyor ve sizlere  bu konuda hizmet veren Sayarlar Tesisat olarak gurur duyuyoruz.

Yemek yaparken, duş alırken veya bulaşık yıkarken tıkanan giderlerden sıkıldınız mı? Uzman ekibimiz ile iletişime geçmeniz yeterli . Sayarlar Tesisat en az maliyet ve en kısa sürede siz değerli müşterilerimize hizmet vermek için bir telefon kadar uzağınızda.

Tıkanıklıklar Nasıl Meydana Gelir? Nasıl Giderilir?

Tıkanıklık sorunu çok çeşitli noktalarda karşımıza çıkmaktadır. Evlerde, otellerde, ofislerde veya ortak kullanım alanlarında (Avm, hastane vb.) meydana gelen tıkanıklıklar lavabo, banyo, noktalarda siz değerli müşterilerimizi rahatsız eder. Yeniköy Su Tesisatı Bunlar genellikle yoğun kullanım ile meydana gelirken; bazı durumlarda binada bulunan tesisat kurulum hataları veya yabancı cisimlerin borularda sıkışmasıyla da ortaya çıkmaktadır. Kullanılan geçici çözümler; (lavabo aç gibi kimyasal ürünler, kaynar su dökmek vb.) tesisatınızda daha büyük sorunlar açığa çıkar. Bu durumlarla karşılaşmamak için Sayarlar Tesisat ile iletişime geçebilirsiniz.

Yeniköy Su Tesisatı

Uzman teknisyenlerimiz ve son teknolojik cihazlarımız ile sizlere %100 oranında kesin ve kalıcı çözüm üretir.  Üstelik Sayarlar Tesisat  en hızlı şekilde siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyar. Yeniköy su tesisat hizmeti için 7/24 aktif olan telefon ve whatsapp hattımızdan bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon:0 552 526 40 49

WhatsApp iletişim hattımız: 0 552 010 58 30

Hizmet Kalitesi post

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed

Son Eklenenler

Fatih Su Tesisatçı
Hızlı İletişim

Su Kaçağı Tespiti, Cihazla Su Kaçağı Bulma, Robot Cihazlar ile Tıkanıklık Açma, Tuvalat Tıkanıklığı Açma, Klozet Tıkanıklığı Açma, Mutfak Tıkanıklığı Açma, Tesisat Bakım Onarım, Pimaş Yıkama Çalışmalarımız, Başarılı Müşteri Hizmetleri, 7/24 Mobil Servis