Yeşilkent Mahallesi Tıkanıklık Açma

Yeşilkent Mahallesi Tıkanıklık Açma

Yeşilkent Mahallesi Tıkanıklık Açma sorunlarınızı sizler için çözüyoruz. Tıkanıklık evinizin neresinde olursa olsun arayacağınız ilk firma biz olalım. Sizler evde tıkanıklık açma işlemlerini eğer çok şanslı iseniz geçiçi süreliğine çözebilirsiniz. Ama daha sonrasında bu sorunlarla yeniden karşılaşmak istemiyor iseniz bizleri arayın. Sizi daha sonrasında olabilecek daha yüksek maliyetli işlemlerden kurtaralım. Türkiye’nin tesisat lideri Sayarlar Tesisat tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz, kırmadan dökmeden tadilatsız, robot cihazlarla tıkanıklıkları açar, kameralı görüntüleme cihazları ile gider borularındaki tıkanıklıkları görüntüleyerek sorunları tespit eder.  Sayarlar Tesisat ile profesyonel hizmet almak artık çok kolay.

Tuvalet Geri Taşıyor !

Bunun nedeni logar tıkanıklığıdır. Eğer bina logarınız tıkanmakta ise geri taşma yapma ihtimali çok yüksek olmaktadır. Sizler 2 ya da 3. katta bir dairede oturuyorsanız, ve 4. kattaki komşunuz tuvaletini kullandığında sizin evde de taşma gerçekleşiyor ise sizin de tuvalet kanallarınızın tıkalı olduğu anlaşılabilmektedir. Tuvaletler taşma yaparken aynı şekilde lavabo giderlerinden, duş giderlerinden ve yer süzgeçlerinden de taşma yapabilmektedir. Hepsi tek bir gider kanalına bağlı olduğu için, herhangi bir gider kanalı tıkanıklığında hepsi birden taşma yapabilmektedir. Yeşilkent Mahallesi Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık görülen yerler ve sebepleri:

Ev, otel, işyeri,ofis ve ortak kullanım alanlarında karşımıza çıkmakta olan tıkanıkları bölgesel olarak değişiklik gösterebilir maddeler halinde sıralamak gerekirse;

  • Lavabolar da yemek artıklarının birikmesi veya atık yağların dökülmesi,
  • Klozetlere atılan peçete veya bebek bezlerinin sıkışması,
  • Banyolarda duş sonrası dökülen saç, sakal ve vücut kıllarının birikmesi
  • Balkonlarda yağış ve rüzgarın etkisiyle giderlerde çamurlaşarak tıkama yapması mutlaktır.

Bu yüzden SAYARLAR TESİSAT  olarak yapılan tamiratlara 1 yıl garanti belgesi vermekteyiz. Su kaçağını bulamazsak ücret talep etmiyoruz.

Aklınıza gelen ilk sorular Kırmadan dökmeden tıkanıklık açılır mı? Tıkanıklık açma fiyatları? En yakın tıkanıklık açma servisi? Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? ve benzeri sorular olduğunun farkındayız. Bu konuda içiniz rahat olsun. Telaşlanmayın. Sayarlar Tesisat 7/24 servis hizmeti ile her zaman yanınızda. Yeşilkent Mahallesi Tıkanıklık Açma                                                                                                                    UNUTMAYIN! Yapılan yanlış uygulamalar daha büyük sorunlara sebebiyet vermekte ve sizleri ekonomik olarak daha da zorlamaktadır. Bize güvenebilirsiniz gücünü tecrübesinden alan SAYARLAR TESİSAT sizlere teşekkür eder.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir